Charytatywny Festiwal Disco Polo dla Przemysława Jaskuły

2 sierpnia 2020 r. na terenie Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbędzie się Charytatywny Festiwal Disco Polo dla Przemysława Jaskuły.

Reklamy

W 2019 roku Przemek uległ wypadkowi, podczas wykonywania swoich obowiązków w pracy. Doznał urazu kręgosłupa, rozpoznanie: G82.2- Porażenie KKD. Przebyte złamanie trzonu kręgu Th1 1 ze zwichnięciem Th1 1/12. Skostnienia P stawu biodrowego.

Dotychczas nie jest w stanie sam funkcjonować, a tak jak każdy młody chłopak chciałby odzyskać sprawność i cieszyć się młodością. Przemek potrzebuje wózka inwalidzkiego, sprzętu rehabilitacyjnego, oraz pomocy wykwalifikowanego rehabilitanta.

Organizatorzy imprezy bardzo serdecznie zapraszają wszystkich ludzi dobrej woli do wzięcia udziału w tej charytatywnej zbiórce.

Pieniążki dla Przemka będą zbierane do puszek, nr zbiórki 2020/1951/KS Komitet Pomocy dla Przemysława, opublikowanej na stronie MSWiA.

W przerwach występów zespołów, przeprowadzana będzie licytacja przedmiotów i usług.

Podczas imprezy obowiązuje noszenie maseczek i zachowanie dystansu społecznego w odległości 1,5 metra.

Od godziny 13.00 przy ulicy Piłsudskiego w Werbkowicach, na parkingu przy Gminnym Ośrodku Kultury, będą podstawione dwa busy, przez firmę BIER-TRANS z Werbkowic. Jeżeli ktoś chciałby skorzystać z darmowego transportu, z Werbkowic do Hrubieszowa i wesprzeć swojego rodaka, to bardzo serdecznie zapraszamy.

Początek koncertu o godz. 14.00.

Danuta Muzyczka

Mateusz Sołtysiak