14 lipca 2024

Choroba odbiera Monice życie. Młoda mama walczy o sprawność z bardzo rzadką chorobą

Monika ma 34 lata i mieszka w okolicach Hrubieszowa. Jest młodą mamą. W 2011 roku zdiagnozowano u niej polineuropatię ruchowo-czuciową. Od tamtej pory walka o sprawność stała się częścią życia całej jej rodziny.

Reklamy

Wysokie koszty leczenia przekraczają finansowe możliwości Moniki, dlatego założyła zbiórkę na Pomagam.pl: https://pomagam.pl/chorobaktora

Możliwości finansowe pozwalają Monice na kilka takich wyjazdów w roku. Dodatkowe wydatki to dojazdy na wizyty lekarskie, rehabilitacja, suplementy diety oraz leki, które nie są refundowane. 

Reklamy

 

  • Przez chorobę moje funkcjonowanie jest coraz trudniejsze. Systematycznie korzystam z rehabilitacji szpitalnej i ambulatoryjnej lecz możliwość korzystania z zabiegów w ramach NFZ to kropla w morzu moich potrzeb – opowiada założycielka zbiórki, Monika Matwiejczuk. – Dlatego zwracam się do Was z prośbą o pomoc bym mogła w dalszym ciągu rehabilitować się i wracać do zdrowia. 


Zbiórka, która działa na Pomagam.pl od 2020 roku zebrała prawie 100 tysięcy złotych. Zebrane środki zostaną przeznaczone na pobyt Moniki w specjalnym, prywatnym ośrodku rehabilitacyjnym oraz pokryją dodatkowe koszty związane z leczeniem. Dzięki profesjonalnej, regularnej terapii Monika ma szansę na powrót do sprawności.

Link do zbiórki: https://pomagam.pl/chorobaktora

 

­

Reklamy

Pomagam.pl pozwala w ciągu kilku chwil samodzielnie stworzyć internetową zbiórkę pieniężną na dowolny cel oraz udostępnia narzędzia do jej promowania.

­

(info, fot. pomagam.pl)


Zobacz też:

Hrubieszów: TRH zaprasza na Noc Muzeów do Zinówki (ZDJĘCIA)

Hrubieszów: TRH zaprasza na Noc Muzeów do Zinówki (ZDJĘCIA)

LubieHrubie na Instagramie