Ciągle szukamy Bajtka. Prosimy o pomoc!

Pisaliśmy już w sprawie naszego zaginionego pieska do Państwa kilka razy. Niestety nadal nie udało się go odnaleźć. Minęło już tyle czasu, ale my nadal mamy nadzieję, że Bajtek się odnajdzie…

Reklamy

 

Dlatego, jeśli jest taka możliwość, to mamy ogromną prośbę o ponowne opublikowanie naszego ogłoszenia. Dużo ludzi widziało ogłoszenie i kontaktowali się z nami, a być może teraz ktoś w końcu ostatecznie pomoże odnaleźć naszego pieska.

Z góry bardzo serdecznie dziękujemy i pozdrawiamy!

 

Pomóż nam odnaleźć Bajtka! Prosimy rozpowszechnij tę informację, może ktoś z Twoich znajomych rozpozna pieska? Szukamy go już tyle czasu… Może ktoś z Twoich znajomych, sąsiadów, przygarnął naszą zgubę?

Bajtek jest pieskiem adoptowanym, przeszedł dużo złego i bardzo staraliśmy się, aby nam zaufał, a teraz jest gdzieś z dala od nas i nie wiemy, co się z nim dzieje.

Bajtek zaginął 3 stycznia 2017 r. w Hrubieszowie. Ma klapnięte prawe uszko i krzywe łapki z przodu. Na szyi miał czerwoną obrożę. Jest wykastrowany. Reaguje na imię.

Prosimy napisz lub zadzwoń, jeśli wiesz, gdzie może teraz być!

Dla znalazcy przewidziana wysoka nagroda pieniężna! Jeśli nie chcesz się ujawniać, możesz skontaktować się anonimowo. Jeśli masz Bajtka – bądź uczciwy i proszę – oddaj go.

Tel. 513 029 727 lub 731 232 253.