Ciesz się najlepszą cyfrową rozrywką na Xbox!

Co chwilę wydaje się nowe gry, dlatego zakup ich wszystkich z pewnością nadwyrężyłby nasz budżet. Na szczęście wiele firm i dystrybutorów gier oferuje zniżki zarówno na stare jak i nowe gry, Eneba nie jest tu wyjątkiem. Od rozpoczęcia działalności w 2018 roku Eneba okazała się jedną z najlepszych stron oferujących kody z grami. Kupuj bez obaw i oszczędzaj pieniądze, ciesz się obszerną ofertą gier, DLC, subskrypcji i kart podarunkowych!

Reklamy

Xbox: gigant w świecie rozrywki cyfrowej

Xbox to bez wątpienia jedna z najbardziej popularnych konsol. Dzieło studia Microsoft po raz pierwszy pojawiło się na półkach sklepowych w 2001 roku. Xbox powstał, aby być konkurencją dla PlayStation od Sony oraz GameCube od Nintendo. Konsola oferuje posiada właścicielom oglądać takie serwisy streamingowe, jak YouTube, Netflix i inne, często wykorzystywana jest jako domowe centrum rozrywki. Muzyka, filmy i kolekcje zdjęć mogą być streamowane z PC, na Xboxa z pomocą oprogramowania Microsoft. Poza zewnętrznymi usługami, Xbox posiada również subskrypcję, która pozwala w pełni cieszyć się możliwościami konsoli podczas grania w gry:

  • Xbox Live Gold.  Usługa umożliwia grę w trybie wieloosobowym i kooperację online we wszystkich grach na konsolę Xbox oraz inne dodatkowe korzyści. Abonenci Gold mają dostęp do 2 do 4 darmowych gier miesięcznie oraz więcej ekskluzywnych rabatów do 50% lub 75%!
  • Xbox Game Pass. Jeś jesteś prawdziwym fanemi Xboxa, rozważ Xbox Game Pass — subskrypcję, która obejmuje nie tylko bezpłatną bibliotekę gier i funkcje dla wielu graczy online, ale także umożliwia grę międzyplatformową. Ciesz się rotacyjnym katalogiem gier, specjalnymi rabatami, zaawansowanym dostępem online i nie tylko! 
  • Xbox Game Pass Ultimate. Jeśli chcesz w pełni wykorzystać możliwości konsoli Xbox, najlepszym rozwiązaniem jest subskrypcja Game Pass Ultimate. Oprócz wszystkich zalet zwykłego abonamentu, subskrypcja zapewni Ci więcej funkcji niż którykolwiek inny pakiet, w tym darmowe gry na konsole, komputery PC i urządzenia mobilne. Co więcej, ta subskrypcja zapewni Ci dostęp do usług EA Play i Xbox Live Gold. Czego więcej może chcieć gracz?

Oczywiście w subskrypcjach najważniejsze są gry. Katalog gier na konsolę Xbox zawiera najlepsze współczesne tytuły, czyli wszystko, czego dusza zapragnie: od gier takich jak Forza Horizon 5 po od dawna wyczekiwany przez fanów powrót Master Chiefa w Halo: Infinite — na pewno znajdziesz coś, co może znaleźć miejsce na Twojej liście życzeń. Co więcej, dostępny na Xbox Elden Ring został okrzyknięty potencjalnym pretendentem do gry roku, a Horizon Forbidden West i God of War Ragnarök trzymają się tuż za nim. Poza tym Dying Light 2: Stay Human sam w sobie zauroczył graczy i zagościł na stałe na ekranach graczy na całym świecie, tuż po premierze. Wszystkie gry Xbox Game Pass są dostępne w ramach subskrypcji, ale po wygaśnięciu członkostwa dostęp do katalogu cyfrowego Xbox Game Pass zostanie zamknięty do czasu odnowienia usługi. Wszystkie twoje postępy zostaną zapisane, więc gdy zdecydujesz się wrócić, możesz zacząć do miejsca, w którym przerwałeś. Bułka z masłem!

W dzisiejszych czasach świat gier zaskakuje mnogością opcji, opcji na każdy gust i każdy budżet. Teraz, wszystko, co pozostaje Ci zrobić, to wybrać usługę subskrypcji, która najbardziej Ci odpowiada i cieszyć się czasem w spędzonym na graniu w najlepsze tytuły na rynku. A gdy już zdecydujesz, który tytuł najbardziej Cię interesuje, sprawdź oferty subskrypcji Xbox w Eneba, aby uzyskać najlepszy stosunek jakości do ceny. Możliwości Xboxa są nieograniczone!

­

(tekst i fot. mat. partnera)