Click a Tree

Hrubieszów Na prośbę jednej z czytelniczek, prezentujemy akcję „Clik a Tree”. Inicjatywa „Click a Tree” jest otwarta dla mieszkańców UE z: Bułgarii, Czech, Danii, Francji, Niemiec, Polski, Rumunii, Szwecji, Węgier i Wielkiej Brytanii w wieku od 14 do 29 lat.

Reklamy

***

Reguły

Kto może wziąć udział?

1. Inicjatywa „Click a Tree“ jest otwarta dla mieszkańców UE z: Bułgarii, Czech, Danii, Francji, Niemiec, Polski, Rumunii, Szwecji, Węgier i Wielkiej Brytanii w wieku od 14 do 29 lat.
2. Uczestnicy muszą zarejestrować się w serwisie „Click a Tree“ wypełniając formularz rejestracyjny.
3. Aby zakwalifikować się do udziału w konkursie, w którym nagrodą jest uczestnictwo w obozie ekologicznym, musisz załadować zdjęcie, które pokazuje jak sadzisz drzewo.
4. Jedna osoba może aktywować tylko jeden profil.
5. Termin rejestracji upływa 15 listopada 2009. Po tym terminie zgłoszenia nie będą akceptowane.
6. Nagrody nie można zamienić na gotówkę ani żaden inny ekwiwalent.

***

Kto może wygrać?

1. W publicznym głosowaniu zostanie wyłonionych 10 finalistów. Każdy może oddać tylko jeden głos. Aby zagłosować, musisz się zarejestrować. Wszyscy, zarejestrowani, biorący udział w inicjatywie „Click a Tree“ mają prawo głosować. Ci, którzy chcą tylko oddać głos na ulubione zdjęcie bez brania udziału w inicjatywie sadzenia drzewa, muszą się zarejestrować podając adres mailowy, nazwę użytkownika i hasło. Zwycięzcy zostaną zaproszeni do udziału w obozie ekologicznym.

***

W jaki sposób otrzymam moje drzewo?

Po prawidłowym zarejestrowaniu się w programie „Click a Tree”, otrzymasz automatyczne potwierdzenie na swoją skrzynkę mailową. Jeżeli znajdziesz się wśród pierwszych 5.000 uczestników programu, dostaniesz drugi e-mail, potwierdzający, iż otrzymasz bezpłatną sadzonkę z Komisji Europejskiej. Upewnij się, czy Twoje dane teleadresowe są poprawne, aby sadzonka mogła bez przeszkód trafić na Twój adres domowy. Sadzonka (o wysokości 15-20 cm) zostanie dostarczona w małej paczce. Otrzymasz też informację w jakim terminie przesyłka dotrze do Ciebie.

Więcej szczegółów o akcji na jej stronie internetowej
www.clickatree.europa.eu »

Zachęcamy do udziału!!!

Hrubieszow LubieHrubie 2009