Co dalej z Hetmanem?

Hrubieszów Audycja odbyła się 26.01.2010 w zamojskim studio, a gośćmi Tomasza Pakuły byli: Tadeusz Lizut (dyrektor OSiR, kurator Hetmana Zamość), Zbigniew Pająk (były dyrektor sportowy oraz trener Hetmana Zamość), Sławomir Zawiślak (historyk, poseł na sejm V i VI kadencji) oraz Kazimierz Chrzanowski (dyrektor Wydziału Edukacji i Sportu Urzędu Miasta Zamość, radny).

Reklamy

***

Hetman Zamość to wizytówka sportowa Miasta Zamość i znana marka w całej Polsce. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się czegoś więcej o problemach i pomysłach na uzdrowienie sytuacji w tym zasłużonym dla miasta klubie zapraszam do wysłuchania Audycji Sportowej Ole z motywem przewodnim „Hetman Zamość – czy to już koniec 75 letniej tradycji?! Co dalej z Hetmanem?”

Audycja odbyła się 26.01.2010 w zamojskim studio, a gośćmi Tomasza Pakuły byli: Tadeusz Lizut (dyrektor OSiR, kurator Hetmana Zamość), Zbigniew Pająk (były dyrektor sportowy oraz trener Hetmana Zamość), Sławomir Zawiślak (historyk, poseł na sejm V i VI kadencji) oraz Kazimierz Chrzanowski (dyrektor Wydziału Edukacji i Sportu Urzędu Miasta Zamość, radny).

Ze sportowymi pozdrowieniami
Tomasz Pakuła
Audycja Sportowa Ole

Foto:
Audycja Sportowa Ole

_________________________________________________

Zdjęcia »

_________________________________________________

Hrubieszow LubieHrubie 2010