Co warto kupić przed narodzeniem dziecka?

Mało jest tak radosnych chwil jak pojawienie się nowego członka rodziny. Wszyscy pragną go jak najlepiej przywitać i oczywiście wyposażyć.

Reklamy

Wyprawka dla niemowlaka to spore wyzwanie, szczególnie dla młodych i niedoświadczonych rodziców. Oprócz mamy i taty angażują się ciocie, dziadkowie, przyjaciele. W takim zamieszaniu warto sporządzić listę przedmiotów niezbędnych do wyprawki i zaproponować bliskim osobom wspólne jej zrealizowanie. Pomoże to uniknąć niepotrzebnych wydatków i zapewni łatwiejszy start młodym rodzicom. Rożek dla niemowlaka to przedmiot, który zasługuje na czołowe miejsce na takiej liście. Jest to też rzecz, która może się zdublować. Dwa lub trzy rożki dla niemowlaka też się przydadzą – nie będzie problemów z praniem i suszeniem. Rożek dla niemowlaka przyda się już w czasie wyjścia mamy ze szpitala i może posłużyć jeszcze co najmniej kilka miesięcy.

Jaki rożek dla niemowlaka jest najlepszy?

Najważniejszy zdecydowanie jest materiał. Colorstories.pl bazuje na materiałach ekologicznych i naturalnych. Wysokiej jakości bawełna daje gwarancję, że delikatna skóra dziecka nie dozna żadnych podrażnień. Taki rożek pomaga otulić dziecko w razie chłodu, natomiast dzięki przepuszczalności powietrza nie doprowadzi do spocenia i przegrzania w letnie miesiące. Jest miękki, miły w dotyku i łatwy w praniu.

Reklamy

Colorstories.pl oprócz rożków ma w ofercie kocyki, śpiworki, piżamy, ręczniki i bieliznę pościelową – wszystko to dedykowane najmłodszym. Standardowy rożek dla niemowlaka ma wymiary 70 na 70 centymetrów i zaopatrzony jest w tasiemki do wiązania. Spokojne pastelowe kolory, interesujące wzory i estetyczne opakowanie czynią rożek dla niemowlaka z colorstories.pl idealnym prezentem dla spodziewającej się dziecka pary.

Jak używać rożek dla niemowlaka?

Ten prosty przedmiot jest bardzo uniwersalny w zastosowaniach. Zastąpi poduszkę lub becik służąc do otulania noworodka nawet w pierwszych dniach życia. Ze względu na kształt i możliwość zawiązania zapewnia poczucie bezpieczeństwa rodzicom, a szczególnie młodemu tacie, który obawia się podtrzymywania delikatnego niemowlęcia.

Ułatwia karmienie zarówno piersią jak i butelką. Przydaje się na spacerach i w większych lub mniejszych podróżach. Znakomicie sprawdzi się na wizytach u rodziny. Kiedy dziecko wejdzie w wiek kilku miesięcy i nie wymaga już starannego owinięcia rożek dla niemowlaka może być stosowany zamiast lekkiego kocyka do przykrycia lub posłuży jako mata do zabawy na podłodze.


tekst i fot. mat. partnera