Człowiek Roku 2018. Edyta Dobosz-Maciuk nagrodzona!

We wtorek 12 marca 2019 roku na uroczystej gali w Centrum Kultury w Lublinie wszystko stało się jasne. Właśnie wtedy oficjalnie ogłoszono wyniki plebiscytu Człowieka Roku 2018 i nagrodzono zwycięzców za codzienną pracę.

Reklamy

 

Redaktor naczelna Kuriera Lubelskiego, Sylwia Szewc-Koryszkooraz i Prezes Kuriera Lubelskiego Dariusz Kotlarz, gratulowali nominowanym i zwycięzcom zaznaczając, że udział i zwycięstwo w plebiscycie zapewne zdopinguje ich do dalszej pracy.

Nagrody przyznano na etapie wojewódzkim, ale także na etapie powiatowym.

W kategorii działalność społeczna i charytatywna, w powiecie hrubieszowskim wygrała Edyta Dobosz-Maciuk – Prezes Stowarzyszenia Aktywnych Animatorów Kultury w Hrubieszowie. W skali województwa zajęła 8 miejsce.

 

Edyta Dobosz-Maciuk dla lubiehrubie.pl:

– To dla mnie bardzo duże wyróżnienie, zwłaszcza w tym momencie mojego życia, gdy moje „dziecko” – SAAK obchodzi swój Rok Jubileuszowy (10-lecie przyp. red.).

Bardzo dziękuje za głosy oddane na mnie. Szczególnie dziękuję mojej kadrze pracowników i współpracowników SAAK, którzy walczyli o każdy głos. Uczestnikom Projektu AKTYWNE POGRANICZE, którzy wierzyli w moją wygraną. Znajomym i przyjaciołom, którzy mnie wspierali dobrym słowem.

Dziękuje za wszystkie gratulacje i zapraszam do Stowarzyszenia Aktywnych Animatorów Kultury – nasza misja to realizowanie i popieranie wszelkich działań służących rozwojowi i integracji różnych grup społecznych. Mam nadzieję, że działania moje i mojego Zespołu służą i będą służyły mieszkańcom miasta Hrubieszowa i powiatu hrubieszowskiego.

 

Więcej zdjęć i wideo:

https://kurierlubelski.pl/czlowiek-roku-2018-nagrodzilismy-zwyciezcow-plebiscytu-zdjecia-wideo/ar/13957829#plebiscyty