21 września 2023

Czy kubek z własnym nadrukiem to dobry pomysł na prezent?

Czy pamiętasz te czasy, kiedy kubek z zabawnym napisem był prawdziwym hitem prezentowym? Niedrogi, kreatywny i jedyny w swoim rodzaju, wydawał się idealnym prezentem dla kolegi z klasy. Czy takie kubki z napisem nadal są popularne? Kiedy i komu możesz je podarować? Jaki kubek wybrać? Może stworzyć kubek z własnym napisem?

Reklamy

Jeśli chcesz oszczędzić sobie trudu wyboru „odpowiedniego” prezentu, pomyśl o spersonalizowanych kubkach. Kubki do kawy z nazwami marek są nudne, a spersonalizowane kubki z indywidualnym akcentem? Absolutnie idealne.

Pomysł na prezent — kubki z napisem na tle innych symbolicznych prezentów

A teraz wyobraź sobie, ile z twoich prezentów pozostało, zbierając kurz w rogu Twojego domu? Cóż, ale tak się nie dzieje w przypadku spersonalizowanych kubków do kawy prawda? One są genialne, ponieważ są użyteczne i przypominają CI o miłych chwilach za każdym razem, kiedy pijesz z takiego kubka kawę czy herbatę. Poza tym spersonalizowane kubki na prezent są wyjątkowe i prawie zawsze mogą wywołać uśmiech u każdego, komu je podarujesz.

Reklamy

Czy kubek z własnym nadrukiem to odpowiedni prezent?

W czasach szkolnych z pewnością oferowałeś kilka takich kubków. Później jednak mogło Ci się wydawać, że ten prezent jest zbyt powszechny i zacząłeś skupiać się na bardziej kreatywnych i spersonalizowanych prezentach. W międzyczasie sam otrzymałeś kilka 20 kubków o różnych rozmiarach, kolorach i kształtach? I co? Im dłużej na nie patrzysz, tym bardziej dochodzisz do wniosku, że wszystkie były bardzo udanymi prezentami, prawda?

Kubek z własną historią idealny na prezent

Masz kubki, które lubisz nie dlatego, że pasują do Twojego gustu, ale dlatego, że ofiarodawca podarował Ci je w konkretnym celu lub nawiązują do jakichś wspomnień? To właśnie dlatego kubek z własnym nadrukiem lub napisem jest tak idealny na prezent! Przywołują te radosne chwile i wywołują uśmiech na twarzy.

Reklamy

Dlaczego warto wybrać niestandardowe kubki z nadrukiem?

Poczucie ekskluzywności jest jedną z głównych zalet tych kubków. Na przykład napis, który zdecydujesz się mieć lub zdjęcia, które możesz na nich wydrukować, sprawiają, że jest to ekskluzywny prezent, którego nikt inny nie może zapewnić.

Spersonalizowane kubki są dostępne w szerokiej gamie opcji, takich jak kubki do kawy, kufle do piwa, kubki podróżne i tak dalej. Daje to możliwość wybrania tego, który najlepiej nadaje się na prezent, a następnie dostosowania jego projektu do własnych preferencji.

Kubki na zamówienie używane w celach marketingowych

Większość firm używa kubków z nadrukiem na zamówienie w ramach swojej strategii marketingowej. Możesz użyć tego kubka jako narzędzia marketingowego. Możesz po prostu wydrukować nazwę swojej firmy i logo z wiadomością społecznościową lub wydrukować swój najnowszy produkt na tym kubku i przekazać go swoim klientom. Dzięki tym kanałom możesz promować swoją firmę, a także najnowsze produkty.

Kolejna zaleta — bez wątpienia te kubki są wyjątkowo przystępne cenowo w porównaniu z jakąkolwiek inną opcją prezentu. Pamiętaj, że rodzaj wybranego kubka, jego materiał i wzór lub sztuka, którą chcesz na nich nadrukować, wpływa na cenę tych kubków. Do tego są świetne na każdą okazję — czy to urodziny, Boże Narodzenie, Nowy Rok, Halloween czy rocznice, te kubki okazują się idealną opcją na każdą okazję i dlatego wiele osób woli je od innych opcji prezentów.

­

(tekst i fot. mat. partnera)