Czy salon piękności może zaszkodzić?

Aktualnie panujące trendy w modzie i wizażu zmieniają się jak w kalejdoskopie. Ciężko za nimi nadążyć, zwłaszcza, że niewiele mają wspólnego z naturalnym wyglądem tzw. ,,saute”. Koryguje się obecnie wszystko od czubków palców aż po głowę. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta, zawsze można wyglądać jeszcze lepiej i co ważniejsze, dobry wygląd zachować na dłużej.

Reklamy

 

Istnieje wiele popularnych tricków w zakresie poprawy wyglądu. W ostatnim czasie uznanie kobiet zyskuje fake bake, czyli po prostu opalanie natryskowe. Mało który salon posiada w swojej ofercie ten rodzaj uzyskiwania opalenizny. Godnym polecenia miejscem na fake bake jest natomiast Mani&Pedi Instytut w Lublinie. Efekty uzyskanej tam opalenizny można śledzić w mediach społecznościowych firmy i pewne jest, że robią wrażenie, a ilość pozytywnych opinii sprawia, że nie pozostaje nic innego jak uwierzyć w wysoką jakość uzyskanej opalenizny i skorzystać z ich oferty.

O powodzeniu opalania natryskowego decyduje jednak nie tylko sam nakładany kosmetyk, bo te z reguły są wysokiej jakości. W profesjonalnym salonie podczas umawiania wizyty fake bake klient powinien zostać poinstruowany odnośnie właściwej pielęgnacji ciała. Przed dniem zabiegu dobrze jest oczyścić skórę z martwego naskórka, wyrównać jej powłokę i wygładzić. Do tego celu idealnie sprawdzi się peeling. Źle przygotowana skóra, może niewłaściwie przyjąć kosmetyk podawany w trakcie zabiegu, co w efekcie końcowym może spowodować nierównomierną lub krótkotrwałą opaleniznę. To zaledwie jedna z porad, które powinniśmy usłyszeć od specjalisty z salonu, w którym planujemy opalanie. Rolą tej osoby jest też odpowiednie dobranie intensywności efektu opalenizny i czasami wyjaśnienie, dlaczego akurat taki sprawdzi się najlepiej w przypadku konkretnej skóry, tak by całość wyglądała pięknie i naturalnie.

Czy wizyta w salonie piękności jest rozwiązaniem na poprawienie wyglądu? Tak ale w dobrym! Aby poprawić swój wizerunek i jednocześnie zachować naturalny wygląd należy trafić do specjalisty. Wielokrotnie spotyka się w Sieci opłakane efekty nieudolnych prób zabiegów kosmetycznych. Jeśli nie chcecie tego doświadczyć sprawdźcie przez umówieniem się na wizytę, portfolio osoby, z którą chcecie się umówić. Nie każdy salony specjalizuje się w całym spectrum zabiegów upiększających – to nawet lepiej. Zwróćcie uwagę na efekty wykonywanych zabiegów publikowanych na profilu Facebook, Instagramie czy w galerii na stronie WWW. Wąska specjalizacja zwiększa szanse na bycie prawdziwym profesjonalistą w swojej dziedzinie. Pamiętajcie też o cenniku usług, podejrzanie niskie ceny mogą iść w parze z małymi umiejętnościami i brakiem doświadczenia.

 

 

fot. mat. sponsora