Czy to prawda czy Prima Aprilis?

Hrubieszów Wydział Gier i Dyscypliny Zamojskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Zamościu na posiedzeniu w dniu 02.04.2009 r. po weryfikacji spotkań z terminu 28/29.03.2009 r. podjął następujące decyzję: SP „Victoria” Łukowa/Chmielek – MKS „Unia” Hrubieszów 3:0 vo ( w drużynie MKS „Unia” Hrubieszów wystąpił zawodnik Kalaciński Konrad – niezgłoszony do rozgrywek na sezon 2008/2009).

Reklamy

***

Program gier 4/5 kwietnia 2009 r.

Klasa Okręgowa

Unia Hrubieszów – Kryształ Werbkowice /niedziela godzina 15:00/
Roztocze Szczebrzeszyn – Nord 98 Wysokie /sobota godzina 15:00/
Omega Stary Zamość – Huczwa Tyszowce /sobota godzina 15:00/ – mecz w Zamościu
Korona Łaszczów – Hetman II Zamość / niedziela godzina 14:00/
Aramis-Orkan Bełżec – Victoria Łukowa – Chmielek /niedziela godzina 15:00/
Włókniarz Frampol – Cosmos Józefów /niedziela godzina 15:00/
Ostoja Skierbieszów – Echo Zawada /niedziela godzina 16:00/
Olimpiakos Tarnogród – Sparta Wożuczyn /niedziela godzina 16:00

Tabela po walkowerze Unii:

1. Roztocze Szczebrzeszyn 16 41 35-10
2. Victoria Łukowa Chmielek 16 36 33-17
3. Huczwa Tyszowce 15 33 43-20
4. Nord 98 Wysokie 16 30 41-21
5. Korona Łaszczów 16 29 35-22
6. Echo Zawada 16 24 26-30
7. Ostoja Skierbieszów 16 22 31-29
8. Sparta Wożuczyn 16 21 23-28
9. Kryształ Werbkowice 16 20 34-23
10. Hetman II Zamość 16 19 25-32
11. Olimpiakos Tarnogród 15 19 25-21
12. Omega Stary Zamość 16 19 34-34
13. Włókniarz Frampol 16 14 19-25
14. Unia Hrubieszów 16 11 16-53
15. Cosmos Józefów 16 10 21-51
16. Aramis-Orkan Bełżec 16 7 16-41

***

Klasa A grupa 2 – 1 runda wiosenna

Huragan Hrubieszów – Igros Krasnobród /sobota godzina 15:00/
Perła Telatyn – Ruch Machnów Nowy /sobota godzina 15:00/
Sparta Łabunie – Andoria Mircze /niedziela godzina 13:00/
Płomień-Spartan Nieledew – pogoń 96 Łaszczówka /niedziela godzina 15:00/
Olimpia Miączyn – Legion Komarów /niedziela godzina 15:00/
Granica Lubycza Królewska – Szumy Susiec /niedziela godzina 15:00/

Tabela po rundzie jesiennej

1. Płomień Spartan Nieledew 11 26 39-19
2. Granica Lubycza Królewska 11 24 26-3
3. Olimpia Miączyn 11 20 30-24
4. Szumy Susiec 11 19 12-6
5. Perła Telatyn 11 18 28-17
6. Igros Krasnobród 11 17 43-23
7. Huragan Hrubieszów 11 17 26-20
8. Ruch Machnów Nowy 11 15 20-17
9. Sparta Łabunie 10 13 19-16
10. Pogoń 96 Łaszczówka 10 12 19-25
11. Legion Komarów 11 3 14-64
12. Andoria Mircze 11 0 2-44

***

Lubelska Klasa A – gr. 3

Bardzo ciekawy i ważny moment, już w pierwszym meczu tej ligi spotka się lider Tur Milejów z wice liderem, drużyną wychowanka Unii Hrubieszów, grającym trenerem, Marka Huberta Kitlińskiego GKS Niedźwiadą (mecz w Niedźwiadzie). Drużyny dzieli w tabeli jeden punkt.

Ostatni sparing zespół z Niedźwiady przegrywał 0:4 i wygrał 5:4, czyli kondycja dobra i wola walki też, ale jak pamiętam i Unii Hrubieszów nie było łatwo wygrać z rywalami z Milejowa.

Opracował – mak

Na zdjęciu – Prezes Unii Hrubieszów Tadeusz Romaszko – miejmy nadzieję, że wyjaśni walkower (a może zaprzeczy)sympatykom tej najpopularniejszej dyscypliny sportowej w Hrubieszowie.

Hrubieszow LubieHrubie 2009