Czy w hrubieszowskich taksówkach można płacić kartą lub BLIKiem?

Płatność kartą lub BLIKiem w taksówce do niedawna wydawała się niemożliwa. Było
to o tyle uciążliwe, że wraz z rozwojem technologii coraz rzadziej posługujemy się gotówką. Możliwość płacenia kartą w sklepach, restauracjach czy innych lokalach usługowych sprawia, że często po prostu nie mamy przy sobie pieniędzy, co do tej pory uniemożliwiało skorzystanie z taxi.

Reklamy

 

Dzisiaj na szczęście możliwość płacenia kartą, jak również BLIKiem za przejazd taksówką jest również możliwie w Hrubieszowie.

Jako jedyni w Hrubieszowie dajemy możliwość klientom płacenia kartą. W większości taksówek zrzeszonych w Nova Taxi jest możliwość zapłacenia kartą lub BLIKiem.

W taksówkach wyposażonych w tego typu urządzenie zapłacimy za kurs do 50 zł zbliżeniowo bez konieczności wprowadzania numeru PIN. Za kurs zapłacimy dokładnie tyle, ile wskazuje taksometr i taką kwotą zostanie obciążone nasze konto.

Aby zamówić taksówkę wystarczy do nas zadzwonić pod numer 511 018 511 lub 84 191 94  i poprosić o Taxi z terminalem płatniczym lub na postojach szukać naszych taksówek.

 

Jednocześnie informujemy, że nadal trwa promocja kart stałego klienta, dzięki którym klienci za szósty kurs płacą tylko 1zł * na terenie miasta.

Nova Taxi


Oczywiście w związku z ciągły rozwojem firmy, w chwili obecnej zrzeszonych jest blisko 20 taksówek – dlatego gwarantujemy najkrótszy czas dojazdu do klienta.

Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej: www.novataxi.pl jak również naszego fanpage na facebook-u pod adresem: https://www.facebook.com/novataxipl na którym to dowiedzą się państwo o nowych promocjach i konkursach.

 

(tekst i fot. mat. sponsora)