Czym są przesłony ogrodzeniowe? Skąd bierze się ich popularność?

Przesłony ogrodzeniowe są bardzo przydatne, gdy pragniesz zachować prywatność w ogrodzie. Pozwolą Ci na odgrodzenie się od świata zewnętrznego, a ich lekkość nie przytłoczy Twojej posiadłości.

Reklamy

 

Przesłony ogrodzeniowe dla paneli – gdzie znajdą zastosowanie?

Przesłony ogrodzeniowe to świetne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie prywatność. Możesz je zastosować praktycznie na każdym ogrodzeniu panelowym. Odpowiednio dobrane nie tylko osłonią Cię przed wzrokiem sąsiadów, ale też będą prawdziwą ozdobą domu. Dodatkowo, tłumią hałasy spoza posesji. Wniosek? Jest to idealne rozwiązanie dla każdego mieszkającego przy ruchliwej ulicy.

W odróżnieniu od ogrodzeń murowanych, przesłony ogrodzeniowe pozwalają na zachowanie smukłości bariery i zaoszczędzenie miejsca, co jest szczególnie ważne w przypadku niewielkich posesji. Zastosowanie ogrodzeń panelowych wraz z przesłonami pozwala na prosty montaż oraz łatwość użytkowania.

Ogrodzić przesłonami możesz całe ogrodzenie albo tylko jego część, np. kącik wypoczynkowy, plac zabaw dla dzieci, front posesji. Dzięki temu zagwarantujesz sobie spokój i ciszę. Przesłony występują w różnych materiałach, które możesz dopasować do stylu, w którym utrzymane są Twoje ogrodzenia i bramy garażowe.

Rodzaje przesłon – jakość wykonania na pierwszym miejscu!

W ofercie producenta Valla znajdziesz przesłony J-WALL, które pasują zarówno do paneli przetłaczanych jak i płaskich, dzięki czemu pasują do niemal każdego ogrodzenia panelowego dostępnego w sprzedaży. Valla produkuje 4 modele przesłon:

  • Steel & Zinc – przeznaczone specjalnie dla ogrodzeń ocynkowanych ogniowo;
  • Steel Protect+ – występujące w kolorach grafitowym, czarnym i ciemnozielonym, powleczone dodatkową warstwą ochronną;
  • Birch Classic – eleganckie listwy z drewna brzozowego, poddane olejowaniu już na etapie produkcji;
  • Evergreen – odporne PVC wraz z ocynkowanym drutem nośnym doskonale uzupełnia naturalną ogrodową zieleń i mogą być montowane w ogrodzeniach z siatki i panelach o niestandardowym rozmiarze oczek.

Różnorodność modeli sprawia, że znajdziesz coś w sam raz dla swoich potrzeb. Oferta Valli gwarantuje idealne dopasowanie, gdyż przesłony wykonane są z takich samych materiałów jak ogrodzenia. Wszystkie przystosowane są do warunków atmosferycznych. Niestraszne im ani deszcze, ani mróz, ani promieniowanie UV – niezależnie od pogody będą spełniać swoją funkcję i pozostaną estetyczne. W przypadku przesłon J-WALL nie dochodzi do przebarwień – kolory pozostają bez zmian.

Zalety przesłon do ogrodzeń

Montaż przesłon ogrodzeniowych nie wymaga stosowania specjalistycznych narzędzi. Jest bardzo prosty i intuicyjny, co pozwala na samodzielną instalację. Jest to jedna z największych zalet takiego rozwiązania, gdyż wymiana ogrodzenia będzie wymagać pomocy fachowca.

Drugą zaletą jest dopasowanie materiałów do ogrodzenia panelowego oraz możliwość wybiórczego montażu. Dzięki temu możesz pozostawić ogrodzenie ażurowe, zabudowując tylko jego część, np. od frontu lub przy strefie wypoczynkowej. Jednocześnie zachowany będzie styl ogrodzenia. Prosty montaż i demontaż pozwolą na osłonięcie bez potrzeby ingerencji w konstrukcję ogrodzenia. Dzięki temu, jeśli w przyszłości zmienisz zdanie, powrót do wcześniejszego rozwiązania będzie dość prosty.

 

 www.valla.pl
+48 733 323 245

 

(tekst i fot. mat. sponsora)