Czyszczenie turbosprężarki

Zarówno układ dolotowy, turbiny, uszczelki, jak i wszystkie inne części naszego samochodu po jakimś czasie się zużywają. Nie da się zatrzymać procesu eksploatacji, ale można odpowiednio przywrócić sprawność poszczególnych elementów. W ten sposób zmniejszymy ryzyko tego, że pojawią się poważne usterki mechaniczne, które wyłączą z użycia nasz samochód na dłuższy czas. Warto systematycznie sprawdzać stan techniczny turbiny i należy mieć świadomość jej ogromnego wkładu na rzecz poprawnej pracy silnika.

Czyszczenie turbiny z użyciem nowych technologii

Nie wiesz jak się za to zabrać i jakich środków użyć do czyszczenia turbiny? Zleć takie zadanie nam! Odwiedź stronę https://turbokrymar.pl/ i poznaj bliżej naszą firmę. Oferujemy profesjonalne usługi czyszczenia:

  • turbosprężarki;

  • elementów układu wydechowego;

  • filtrów DPF.

Zawsze wybieramy najlepszy preparat do czyszczenia turbiny. Dzięki temu klient ma gwarancję, że turbina jego pojazdu jest w najlepszych rękach. Jeśli zaś konieczna jest wymiana części, to również odpowiednio doradzamy naszym klientom i podpowiadamy, które części warto zastosować.

Profesjonalna regeneracja turbosprężarki

Temperatura oraz duże tarcie w silniku sprawia, że po jakimś czasie olej silnikowy traci na wartości i powoli przestaje pełnić swoją funkcję. Mineralizacja oleju sprawia, że w silniku powstają poważne zapieczone zanieczyszczenia olejowe, które należy usunąć. W zasadzie nie ma lepszego sposobu na ochronę silnika niż czyszczenie turbosprężarki. Oczywiście wybierając odpowiedni preparat do czyszczenia. Niekiedy możliwe jest czyszczenie turbiny poprzez dawkowanie preparatu krótkimi porcjami. W tym wypadku unikamy demontażu turbosprężarek.

Dokładna analiza podzespołów

Oddając w nasze ręce turbosprężarkę, możesz mieć pewność, że zostanie dokładnie sprawdzona. Cechuje nas profesjonalne podejście do problemów klienta. Sprawdzamy skrupulatnie każdą część pracującą w układzie dolotowym. Do pielęgnacji turbo zawsze wybieramy produkty z najwyższej półki.

Co zyskasz dzięki poprawie pracy silnika i układu dolotowego?

Dbając o silnik benzynowy, należy sprawdzać stan oleju oraz kondycję turbosprężarki czy innych podzespołów. Często problem z turbosprężarką zauważamy wtedy, gdy znacząco spada moc silnika. Może być to znak, że turbosprężarka wymaga rozbierania. Po wizycie turbo w naszym warsztacie zyskasz produkt w doskonałej kondycji! Odczujesz to już po krótkiej przejażdżce. Zajmujemy się czyszczeniem turbo nie od dziś. Nasze doświadczenie się zwiększa i coraz większe grono klientów nam ufa. Jeśli masz jakieś pytania odnośnie naszych usług, to zapraszamy do kontaktu! Chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości i odpowiednio Ci doradzimy!

­

tekst i fot. mat. partnera