3 grudnia 2023

Dekoracja stołu weselnego – naklejki na butelki weselne

Stół weselny to nie tylko piękne kwiaty oraz nakrycia. To również pomysłowe dodatki, które mogą nadać wydarzeniu wyjątkowego klimatu. Wśród nich znajdują się naklejki na butelki weselne, które mogą być również unikatową pamiątką!

 

Aktualnie nowożeńcy coraz częściej decydują się na zamawianie różnego rodzaju dekoracji weselnych, które pozwalają na stworzenie w sali wspaniałej atmosfery i podkreślenie uroczystości tego dnia. To między innymi dekoracje z kwiatów, balonów, woalu, świece, ale również różne druki, na przykład winietki na stoły czy też właśnie naklejki na butelki weselne. Dlaczego warto zakupić naklejki na butelki weselne? Jakie wzory wybrać? Gdzie można zamówić udane naklejki na butelki weselne? Sprawdź już teraz! 

Dlaczego warto kupić naklejki na butelki weselne?

Naklejki umieszczane na butelkach weselnych, w tym głównie na butelkach z alkoholem, są dodatkową dekoracją stołu weselnego. Są one umieszczane na etykiecie trunków, najczęściej wódek. Również sprawdzą się one na alkohole domowej produkcji. Takie naklejki powodują, że alkohole serwowane podczas przyjęcia weselnego uzyskują niebanalny i oryginalny wygląd, a także mogą być wspaniałą pamiątką, gdy wręczane są gościom. Na naklejkach tego typu umieszcza się indywidualne nadruki. Najczęściej jest to wierszyk życzący gościom udanej zabawy, a także imiona nowożeńców wraz z datą zaślubin. 

Naklejki na butelki weselne – różne wzory do wyboru

Aktualnie firmy przygotowujące naklejki na butelki weselne mogą zaoferować swoim klientom szeroką gamę wozów do wyboru. Co wybrać? 

Przykładowe naklejki na butelki weselne:

  • naklejki z motywami kwiatowymi – najbardziej popularne, posiadają delikatny, romantyczny wygląd
  • naklejki z motywem marmuru – są jednym z ostatnich hitów w dziedzinie dekoracji weselnych
  • naklejki stylizowane na etykiety znanych alkoholi, na przykład whisky
  • naklejki humorystyczne – mają zabawne grafiki i napisy

Zamówienia na naklejki na butelki weselne można składać również przez internet na stronach firm zajmujących się ich przygotowywaniem.

 

 

(tekst i fot. mat. partnera)