Depilacja laserowa – gładkie ciało bez wysiłku!

Nie przepadasz za regularnym goleniem? Depilacja mechaniczna jest dla Ciebie zbyt bolesna? W takim przypadku warto pomyśleć o skorzystaniu z oferty gabinetów oferujących depilację laserową!

Depilacja laserowa to metoda usuwania niechcianego owłosienia, która znana jest już od lat. W tym przypadku stosuje się urządzenia laserowe, które mają na celu zniszczenie włoska z jego mieszkiem, a tym samym możliwe jest trwałe usunięcie owłosienia. Metoda depilacji laserowej sprawdza się w różnych obszarach ciała. Prowadzona jest między innymi na nogach, pod pachami, w okolicy bikini czy też na twarzy w celu usunięcia wąsika. Również może posłużyć ona do usunięcia owłosienia w innych partiach zgodnie z oczekiwaniami klienta.

Na czym polega zabieg depilacji laserowej?

Stosowana obecnie depilacja laserowa w Idealnie Katowice a także w innych miastach jest zabiegiem wysoce skutecznym, a przy tym także bezpiecznym. Pozwala na szybkie usunięcie niechcianych włosków i nadanie skórze aksamitnej gładkości. Aby jednak uzyskać najlepsze rezultaty, zaleca się wykonanie zabiegu w serii. Najczęściej konieczne jest przeprowadzenie minimum 4 zabiegów, aby pozbyć się większości włosów na zawsze. Wynika to z faktu, że owłosienie rośnie w różnych fazach, a światło lasera działa jedynie na włoski w aktywnej fazie wzrostu.

Czy depilacja laserowa zawsze zadziała?

Depilacja laserowa to sprawdzony sposób na usuwanie owłosienia z różnych partii ciała. Pozwala na uzyskanie bardzo dobrych wyników w większości przypadków, niemniej jednak warto pamiętać o tym, że nie zawsze są one satysfakcjonujące. Przede wszystkim depilacja laserowa nie jest rekomendowana dla osób posiadających włoski jaśniejsze, na przykład w kolorze rudym, blond czy też siwym. Ma to związek z działaniem lasera, który jest najskuteczniejszy na włoski ciemne – posiadające dużą ilość pigmentu. Adresy gabinetów oferujących usługi depilacji laserowej można znaleźć już teraz przez internet, na przykład przez wpisanie do wyszukiwarki słów „depilacja laserowa Katowice” lub podobnych.

(tekst i fot. mat. sponsora)