28 września 2023

Dobre programy do faktur Faktura Small Business

Nasi klienci, którzy już od dawna używają programów z serii Faktura Small Business chwalą sobie przede wszystkim:
– łatwość w wystawianiu dokumentów
– instynktowność i łatwość w obsłudze
– nielimitowany czas testowania i prostota instalacji
– posiadanie możliwości wpływania na zmiany w programie
– szybka pomoc przy wystąpieniu błędów

Reklamy

Artykuł sponsorowany

 

Mega-Tech oferuje programy dostosowane do potrzeb dużych, średnich jak i mikro firm. Decydując się na Programy Faktura Small Business wybieramy proste rozwiązania do wystawiania faktur. Łatwy i przejrzysty interfejs, przystępny dla każdego gdyż nie trzeba być informatykiem i księgową, aby je samemu instalować i obsługiwać ?

Reklamy

 

Kiedy jest się mikro, małym bądź średnim przedsiębiorcą?

– Mikroprzedsiębiorstwo – zatrudnia mniej niż 10 pracowników, a jego roczny obrót nie przekracza 2 milionów euro lub całkowity bilans roczny nie przekracza 2 milionów euro.

Reklamy

– Małe przedsiębiorstwo – zatrudnia mniej niż 50 pracowników, a jego roczny obrót nie przekracza 10 milionów euro lub całkowity bilans roczny nie przekracza 10 milionów euro;

– Średnie przedsiębiorstwo – zatrudnia mniej niż 250 pracowników, a roczny obrót nie przekracza 50 milionów euro lub całkowity bilans roczny nie przekracza 43 milionów euro;

– Duże przedsiębiorstwo – zatrudnia 250 i więcej pracowników, a jego roczny obrót przekracza 50 milionów euro lub całkowity bilans roczny przekracza 43 milionów euro.

Trzy pierwsze klasy przedsiębiorstw tworzą sektor małych i średnich przedsiębiorstw.

Nasze programy Faktura Small Business przystosowane są dla mikroprzedsiębiorstw jak i dla dużych firm. Programy zawierają wszystkie potrzebne funkcje pozwalające szybko wystawić potrzebne dokumenty. Coroczne aktualizacje wprowadzają nowe zmiany, ulepszają programy, pozwalają klientom być na bieżąco z zmianami w ustawach i prawie. Ostatnią taka zmianą było wprowadzenie przez Ministerstwo Finansów Jednolitego Pliku Kontrolnego. W programach Faktura Small Business powstał dodatkowy moduł, który tworzy JPK. Obowiązek comiesięcznego przekazywania pliku JPK_VAT (ewidencja zakupu i sprzedaży VAT) będzie obowiązywał od:1 lipca 2016r. – duże podmioty; 1 stycznia 2017r. – małe i średnie podmioty; 1 stycznia 2018r. – mikro przedsiębiorcy.

 

Dlaczego Faktura Small Business?

Dzięki Mega–Tech i programom Faktura Small Business Twoja firma zaoszczędzi wiele godzin, które można przeznaczyć na rozwój firmy, zamiast na mozolne wypisywanie faktur, dokumentów magazynowych i rachunków. Trwa ono często mniej niż minutę, jest proste, a wręcz przyjemne. Dodatkowo nie będziesz marnować czasu na drukowanie faktur, adresowanie kopert i stanie w długich kolejkach na poczcie. Z dobrych programów firmy MEGA-TECH wyślesz dokumenty w kilka sekund za pomocą maila. Przekonaj się sam, że fakturowanie jeszcze nigdy nie było tak proste jak z programem Faktura Small Business.

Firma Mega-Tech dobre programy do faktur jest firmą, która tworzy takiego rodzaju programy od 2008 roku. Przez te lata, zaufało nam kilkadziesiąt tysięcy klientów, którzy mogą liczyć na każdą pomoc w razie jakichkolwiek problemów, a także przez swoje uwagi i spostrzeżenia tworzyć z nami program. Dużą grupę klientów zdobyliśmy przez poleceni i zarekomendowanie nas innym firmom i przedsiębiorcom przez obecnych naszych klientów a to jest największa zaleta.

Najbardziej popularne programy firmy Mega-Tech są to: Faktura Small Business oraz Faktura Small Business Handel (z dodatkowym modułem magazynowym ). Koszt tego pierwszego to 200 zł netto, a drugiego 300 zł netto.  W tych cenach jest dodatkowo 1GB eArchiwum przestrzeni dyskowej gratis. Następnym popularnym programem Mega Tech to Faktura RR Small Business jest to program specjalnie dla firm kupujących od rolników ryczałtowych. Koszt to 70 zł netto. Dość sporym zainteresowaniem cieszą się także programy do Rachunków czyli: Rachunek Small Business oraz Rachunek Small Business HANDEL. W cenach 70 zł netto i 90 zł netto.