Doda i Polonia Warszawa w Hrubieszowie

Dzisiaj o godz. 16.30 na stadionie w Hrubieszowie odbędzie się mecz Unia Hrubieszów – Polonia Warszawa ( z Radosławem Majdanem). Po meczu w hali HOSiR wystąpi z dwugodzinnym koncertem ekscentryczna Doda – Elektroda ze znanym baletem „Króliczki z Playboya”.

Reklamy

W zespole Unii gościnnie wystąpią: Dawid Nowak, Tomasz Kiełbowicz (załatwił ten mecz) i Piotr Fulara.

Mecz posędziuje m. in. słynny „Fryzjer”. Na ławce trenerskiej Polonii zasiądzie nie mniej ostatnio sławny p. Dariusz W., natomiast zespół Unii poprowadzi, jako trener przymierzany w przyszłości do tego zespołu, obecny szkoleniowiec Huragana Hrubieszów o ksywie „Lody”. W zespole Polonii zadebiutuje próbowany do tego zespołu wychowanek Unii Adaś Onkiewicz. Radosław Majdan po przerwie wystąpi w naszym zespole.

W przerwie meczu na łąkach koło stadionu odbędzie się pokazowa „ustawka” pomiędzy kibicami Unii, Motoru Lublin i Polonii Warszawa.

Od godz. 19.00 w hali HOSiR wystąpi koncertowo Doda, a towarzyszyć jej będą muzycy z zespołu Zorbas Band – w duecie Doda zaśpiewa z solistą tego zespołu Marcinem. W przerwie koncertu odbędzie się promocja książki autora tego tekstu „Przekręty w Hrubieszowskim Sporcie”.

Nie zwlekaj, przybądź na stadion, wstęp wolny, takiej okazji może nie być już nigdy !!!

Zapraszamy !!!

Opracował – mak