Dwoje mieszkańców gminy Dołhobyczów rannych w wypadku koło Telatyna, spowodowanym przez pijanego kierowcę [ZDJĘCIA, WIDEO]

Wczoraj pisaliśmy o groźnym wypadku, do którego doszło w miejscowości Nowosiółki, koło Telatyna, spowodowanym przez pijanego kierowcę. Obrażenia odniosło w nim dwoje mieszkańców gminy Dołhobyczów.

Reklamy

Do zdarzenia doszło wczoraj, około godziny 17, w miejscowości Nowosiółki, w gminie Telatyn, w powiecie tomaszowskim, na drodze wojewódzkiej numer 852.

– Wstępne ustalenia policjantów wskazują, że 34-letni kierujący Volvo, na prostym odcinku drogi, podczas wyprzedzania zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do czołowego zderzenia z jadącym z naprzeciwka 46-letnim kierującym Volkswagenem – informuje młodszy aspirant Małgorzata Pawłowska z tomaszowskiej Policji. – W Volvo podróżowało 5 osób z czego czworo to mieszkańcy gminy Telatyn. 11-letnia pasażerka tego pojazdu została hospitalizowana. Volkswagenem podróżowały 2 osoby z gminy Dołhobyczów, które również zostały hospitalizowane z uwagi na poniesione obrażenia.

Reklamy

­

Badanie wykazało, że 34-letni kierowca Volvo w organizmie miał ponad 1,5 promila alkoholu. Został zatrzymany i odpowie za spowodowanie wypadku w stanie nietrzeźwości. Grozi mu nawet 4,5 roku pozbawienia wolności.

Kierujący Volkswagenem był trzeźwy. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności wypadku.WIDEO z miejsca zdarzenia:


źródło, fot, wideo: KPP Tomaszów Lub. / Policja Lubelska


Zobacz też:

Groźny wypadek koło Telatyna. Trzy osoby ranne. Sprawca pijany [ZDJĘCIA, WIDEO]

Groźny wypadek koło Telatyna. Trzy osoby ranne. Sprawca pijany [ZDJĘCIA, WIDEO]


Zerknij na Instagram →