Dwójka: Ferie na filmowo i sportowo

W dniach 2 i 3 lutego uczniowie Zespołu Szkół Miejskich nr 2 w Hrubieszowie udali się w ramach zimowiska na wycieczkę do Zamościa.

Reklamy


W poniedziałek 2 lutego rozpoczęliśmy ferie zimowe na sportowo. Doskonaliliśmy umiejętności jazdy na łyżwach, a później rozgrzewaliśmy się na basenie.Dzięki sponsorom tego wyjazdu ponad 50 uczniów naszej szkoły aktywnie spędziło pierwszy dzień ferii. Oby tak dalej!

Opiekunami grupy byli: Iwona KOCIACH, Jolanta JURCZYŃSKA, Andrzej JURCZYŃSKI, Robert JÓŹWIAK i mama uczennicy Kinga WAWRUSIEWICZ.


W dniu 3.02.2015r. 44-osobowa grupa uczniów Zespołu Szkół Miejskich nr 2 udała się w ramach zimowiska na wycieczkę do Zamościa.

Pierwszym punktem wycieczki było Centrum Kultury Filmowej „Stylowy”, gdzie uczniowie obejrzeli film p.t. „Pingwiny z Madagaskaru”. Projekcja poprzedzona była prezentacją przygotowaną przez Prywatną Szkołę Muzyczną „A Vista” z Zamościa.

Po posiłku w restauracji McDonald’s wszyscy udali się do centrum miasta, na lodowisko, na którym spędzili około godzinę. Był to ostatni punkt wycieczki. Około godz. 17.00 wszyscy we wspaniałych nastrojach wrócili do domu.

Opiekę nad uczestnikami wycieczki sprawowało 4 opiekunów: Joanna Hawryluk, Joanna Gumiela, Patrycja Djabin i Marcin Mróz.

 


Wyjazd sfinansowano ze środków GMINY MIEJSKIEJ HRUBIESZÓW oraz RADY RODZICÓW przy ZSM nr 2.źródło i fot. ZSM nr 2