Dwójka: Ferie w Strefie Wysokich Lotów

15 stycznia uczniowie hrubieszowskiej Dwójki uczestniczyli w wycieczce do Lublina. Celem wyjazdu był Park Trampolin Strefa Wysokich Lotów.

Reklamy

 

15 stycznia uczniowie z klas: 5B, 5C, 7B uczestniczyli w wycieczce do Lublina. Celem wyjazdu  był Park Trampolin Strefa Wysokich Lotów – jedno z najpopularniejszych miejsc na sportowo-rozrywkowej mapie Lublina.

Ta coraz bardziej popularna forma aktywności fizycznej dostarczyła uczestnikom wycieczki wielu niezapomnianych wrażeń.Uczestnicy wycieczki korzystali z szeregu atrakcji, m.in. ścieżek akrobatycznych, koszów do wsadów, trampolin sportowych oraz basenów wypełnionych gąbkami. Pobyt sprzyjał wyrabianiu nawyku aktywnego spędzania wolnego czasu, rozwijania zainteresowania sportem, a przede wszystkim uświadomił młodzieży, iż skoki na trampolinie to nie tylko wspaniała zabawa, ale również doskonałe ćwiczenie dla mięśni nóg.

Dodatkową atrakcją wycieczki był pobyt w Galerii Felicity, gdzie zjedliśmy obiad, następnie poszliśmy do kina gdzie zaopatrzyliśmy się w przekąski i po chwili czekania weszliśmy na salę, na której miał odbywać się seans. Po zajęciu miejsc i chwili reklam, rozpoczął się film „Tajni i fajni”. Uczniowie byli pod opieką: pani Alicji Bas oraz pani Eweliny Bilik.

 

Tekst i foto: Ewelina Bilik