Dwójka: Na kresowym szlaku, czyli tajniki życia koni

18 października uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Hrubieszowie wybrali się na wycieczkę do gospodarstwa agroturystycznego „Na kresowym szlaku” w Teptiukowie.

Reklamy

 

 

18 października klasa IB wraz z wychowawczynią oraz rodzicami: p. B. Kasprowicz – Jóźwiak, p. B. Krawczuk, p. A. Malec – Kowalczuk, p. M. Miarowską, p. R. Mielniczkiem, p. J. Migas, p. M. Pietrusiewicz, p. K. Wawrusiewicz, p. P. Ciesielczuk wybrała się na wycieczkę do gospodarstwa agroturystycznego „Na kresowym szlaku” w Teptiukowie.

Przepiękna, słoneczna pogoda wprawiła nas we wspaniały nastrój. Kiedy przybyliśmy na miejsce przywitała nas przemiła pani Jowita, wprowadzając w tajniki życia koni.

Koleżanki z klasy 8A – Małgosia Kołodziejczyk i Wiktoria Koman zorganizowały wiele ciekawych zabaw i rozgrywek na pięknym placu zabaw, a pani Jowita pomagała każdemu dziecku w oswojeniu się z koniem i przejażdżce na tym wspaniałym zwierzęciu.

Mamy przygotowały przepyszne kiełbaski z grilla, które podczas sprzyjającej aury i świetnej atmosfery smakowały jak nigdy dotąd.

Wróciliśmy zmęczeni, ale pełni wrażeń i bardzo szczęśliwi. Chętnie odwiedzimy gospodarstwo pani Jowity w przyszłości.

 

Zdjęcia >>

 

Tekst i foto: Marta Piątkowska-Mazurek