Dwójka: Wycieczka na Farmę Iluzji

6 czerwca 2019 roku uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Hrubieszowie udali się na wycieczkę do Trojanowa.

Reklamy

 

7 czerwca 2019 roku uczniowie klas V A, IV A i III A udali się na jednodniową wycieczkę szkolną do  Parku Rozrywki w Trojanowie  – Farmę Iluzji.

Dzieci „naładowane” pozytywną energią nie mogły doczekać się skorzystania z każdej atrakcji. Podróż dzieci nie dłużyła się, każde znalazło dla siebie zajęcie. 

Gdy tylko dotarliśmy na miejsce na każdej twarzy dziecka pojawił się uśmiech. Gotowi do zwiedzania podążyliśmy za Panią przewodnik, która miała nam pokazać najciekawsze zakątki farmy. Już przy samym wejściu ujrzeliśmy lewitujący kran.

Następną atrakcją była latająca chata tajemnic, w której dzieci mogły zobaczyć kilka sztuczek iluzji. Kolejno za Panią przewodnik zwiedziliśmy wszystkie najważniejsze atrakcje parku m.in. tunel zapomnienia, w którym każdy z nas wystawił na próbę swoją pamięć, labirynt luster, meble olbrzyma, rezerwat smoków, róże labirynty, w których dzieci mogły sprawdzić swoją umiejętność orientacji i wiele, wiele innych.

W parku iluzji nie zabrakło również rywalizacji, dzieci miały okazję przepłynąć jeziorko tratwami pamiętając o zasadzie – „kto pierwszy, ten lepszy”. Później poszliśmy na obiad, na który bardzo ciężko było zabrać dzieci, ponieważ tak im się podobały atrakcje. Jednak udało się, dzieci zjadły obiad, a później dalej mogły szaleć.

Na koniec wycieczki wszyscy spędziliśmy miły czas odpoczywając i jedząc pyszne lody. Całej wycieczce towarzyszyła świetna atmosfera i wiele śmiechu. Szczęśliwi wróciliśmy do autokaru, każde dziecko dostało drożdżówkę i wodę na drogę i rozpoczęliśmy naszą podróż do domu.

Droga powrotna była pełna śpiewów i rożnego typu zabaw takich jak kalambury, zagadki i inne.

Dziękujemy za świetną atmosferę i wspólnie spędzony czas Pani Iwonie Kociach, która zorganizowała dla dzieci wycieczkę oraz opiekunom Pani Gosi Rydel. Dziękujemy Panu kierowcy, bez którego nie dotarlibyśmy bezpiecznie na miejsce, oraz rodzicom, którzy pomogli nam sprawować opiekę nad swoimi pociechami. 

 

(Tekst i foto: Marysia Łyko)