Dwójka: Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

W dniu 23 czerwca 2017 roku o godz. 9.00 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego w Zespole Szkół Miejskich nr 2.

Reklamy

 

Uroczystość uświetnili swoją obecnością: Wiceburmistrz Miasta Hrubieszowa – Pani Marta Majewska, Ks. Prałat Andrzej Puzon, Pani Katarzyna Kostrubiec – Przewodnicząca Rady Rodziców ZSM nr 2, Pan Sławomir Gontarz – Wiceprzewodniczący Rady Rodziców ZSM nr 2.

Uroczystość rozpoczęto od zaśpiewania hymnu państwowego, po czym Pan Dyrektor – Andrzej Jurczyński wraz ze swoim zastępcą – Panem Arturem Dąbrowskim, powitali zaproszonych gości, którzy następnie zabrali głos.

Po krótkiej części artystycznej rozpoczęła się najprzyjemniejsza część uroczystości, a mianowicie wręczenie nagród najwybitniejszym uczniom, nie tylko w sferze nauki, ale także za 100% frekwencję i za osiągnięcia sportowe.

Nagrody za 100 % frekwencję otrzymali:

  • Jan Węcławik 1A SP
  • Karol Wójtowicz 1A SP
  • Dominik Przekaza 2B SP
  • Bartłomiej Załuski 2C SP
  • Wiktoria Chilińska 3A SP
  • Małgorzata Perkman 3A SP
  • Gabriela Krystkowiak 3B SP
  • Natalia Warecka 3C SP
  • Olaf Wrzyszcz 3C SP
  • Zofia Załuska 3C SP
  • Mikołaj Białek 4B SP
  • Mateusz Grela 4B SP
  • Kacper Kozielewicz 4B SP
  • Oliwia Kowalczyk 5A SP
  • Michał Suchecki 5B SP
  • Karol Gajewski 6A SP
  • Karina Świgost 6A SP
  • Julia Naworol 6A SP
  • Norbert Pudło 6B SP
  • Jakub Kostrubiec 1A G
  • Aleksandra Orłowska 1A G
  • Oskar Traczuk 1A G
  • Klaudia Samsonowicz 1A G
  • Wiktor Wasilewski 1A G
  • Jakub Ziółkowski 2B G
  • Natalia Ciesielczuk 3A G
  • Julia Gębala 3B G
  • Katarzyna Mączka 3B G

Uczniowie z najlepszymi wynikami w nauce w roku szkolnym 2016/2017

  • Najlepszy absolwent Gimnazjum – Oliwia Kuczyńska
  • Najlepszy sportowiec SP – Michał Jóźwiak
  • Najlepsza sportsmenka SP – Anna Durakiewicz
  • Najlepsza sportsmenka Gimnazjum – Weronika Bańka
  • Najlepszy sportowiec Gimnazjum – Jakub Panasiewicz

Klasa 4A SP

  • Maciej Jóźwiak – 5,36
  • Oliwia Nowak – 5,18
  • Krzysztof Winiarski – 5,18
  • Emilia Wawrusiewicz – 5,09
  • Róża Puchalska – 5,0

Klasa 4B SP

  • Wiktoria Fila – 5,3
  • Mikołaj Białek – 4,81
  • Julia Buryła – 4,54
  • Kacper Kozielewicz – 4,54
  • Amelia Sagadyn – 4,45

Klasa 5A SP

  • Paweł Aleksandrowicz – 5,1
  • Laura Szala – 5,1
  • Wiktoria Masłowska – 4,9
  • Maciej Borsuk – 4,9
  • Mateusz Czerkawski – 4,9
  • Oliwia Kowalczyk – 4,81
  • Gabriel Bryk – 4,81
  • Jakub Główka – 4,81
  • Patrycja Pawłowska – 4,81

Klasa 5B SP

  • Honorata Gieleta – 5,54
  • Amelia Pawluk – 5,09
  • Klaudia Bartosiewicz – 5,00
  • Michał Suchecki – 5,00
  • Miłosz Wójtowicz – 5,00
  • Emilia Watras – 4,80

Klasa 6A SP

  • Julia Naworol – 5,64
  • Dominika Adamczuk – 5,27
  • Weronika Żyłowska – 5,18
  • Daria Sawicka – 5,09
  • Piotr Turzyński – 4,91

Klasa 6B SP

  • Magda Pirogowicz – 5,72
  • Oliwia Kubiak – 5,36
  • Piotr Pękowski – 5,36
  • Milena Węgorek – 5,27
  • Anna Durakiewicz – 5,18
  • Michał Jóźwiak – 5,18
  • Piotr Łuszczuk – 5,18
  • Paweł Ślusarczyk – 5,18
  • Mateusz Klamer – 5,09
  • Norbert Pudło – 5,09
  • Katarzyna Lebiedowicz – 5,00
  • Weronika Mil – 5,00
  • Wiktoria Gałan – 4,90
  • Julia Janiec – 4,81
  • Sebastian Kudaruk – 4,81

Klasa 1A G

  • Jakub Nazar – 5,08
  • Wiktoria Roman – 5,00
  • Julia Sacharczuk – 4,85
  • Aleksandra Orłowska – 4,77
  • Tomasz Zabłocki – 4,77

Klasa 2A G

  • Beata Wyczawska – 4,40
  • Filip Wybranowski – 4,33

Klasa 2B G

  • Kinga Bartuzi – 5,27
  • Kamil Bartuzi – 5,20
  • Natalia Karcz – 4,87
  • Weronika Bańka – 4,87

Klasa 3A G

  • Małgorzata Hojda – 5,21
  • Natalia Migas – 5,14
  • Klaudia Bednarczuk – 5,07
  • Martyna Mróz – 4,92
  • Natalia Ciesielczuk – 4,85
  • Weronika Korneluk – 4,84

Klasa 3B G

  • Oliwia Kuczyńska – 5,36
  • Julia Gębala – 4,71
  • Dominika Orłowska – 4,71
  • Klaudia Wójcik – 4,43
  • Katarzyna Mączka – 4,36


Zdjęcia >>

 

Tekst: Marcin Mróz
Foto: Katarzyna Beń