Dwójka: Zuzanna Czernysz i Alicja Mieliczek w II etapie konkursu „Czy znasz..?”

4 kwietnia 2017 roku w Bibliotece Pedagogicznej w Zamościu Filia w Hrubieszowie odbył się konkurs czytelniczy „Czy znasz..?” dla uczniów klas 1-3 szkoły podstawowej.

Reklamy

 

W konkursie wzięło udział 207 uczniów z naszego powiatu. Uczestnicy mieli za zadanie wykazać się znajomością wybranych utworów znanych pisarzy takich jak H.Ch. Andersen, A.A. Milne, J. Grabowski, R. Gościnny, J. Sempe, J. Brzechwa i wielu innych.

Miło nam poinformować, że uczennice klasy 3C Szkoły Podstawowej w Zespole Szkół Miejskich nr 2 – Zuzanna Czernysz i Alicja Mieliczek ze świetnymi wynikami zakwalifikowały się do II etapu konkursu i będą 25 kwietnia reprezentować naszą szkołę i jako jedyne uczennice – nasze miasto.

Trzymamy kciuki i życzymy dalszych sukcesów!


Tekst i foto: Anna Budzyńska