Dyplomy uznania dla Hrubieszowa i jego mieszkańców (ZDJĘCIA)

Burmistrz Marta Majewska odebrała dyplomy dla Miasta Hrubieszowa za pomoc, która okazało ukraińskim uchodźcom oraz zaangażowanie w walkę z pandemią.

Reklamy

W piątek 26 maja, w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim, burmistrz Hrubieszowa Marta Majewska odebrała z rąk Wojewody Lubelskiego Lecha Sprawki dyplom uznania za świadectwo solidarności i zasługi społeczności Miasta Hrubieszowa w czasie kryzysu migracyjnego oraz zaangażowanie w niesienie pomocy uchodźcom z Ukrainy, a także współpracę z wszystkimi instytucjami w zakresie prowadzenia punktu recepcyjnego.

Na ręce burmistrz Majewskiej złożony został również dyplom uznania dla naszego miasta za odpowiedzialność mieszkańców, świadomość zagrożenia i wzajemną troskę o zdrowie oraz niezwykłą mobilizację i zaangażowanie w walce z pandemią COVID-19, a w szczególności za zajęcie I miejsca w regionie zamojskim w konkursie Najbardziej Odporna Gmina.

– To NASZA nagroda – nas wszystkich mieszkańców Hrubieszowa oraz wszystkich, którzy w tym trudnym okresie tworzyli i tworzą z nami jedną wielką pomocową społeczność! – napisała na swoim profilu Marta Majewska. – Dziękuje Wam Kochani serdecznie po raz kolejny z całego serca! I po raz kolejny głośno mówię, że jestem dumna, reprezentując tak wspaniałe miasto i jego mieszkańców. To dla mnie zaszczyt! Panu Wojewodzie Lubelskiemu Lechowi Sprawce dziękuję za współpracę, zauważenie i docenienie naszego wysiłku w tworzeniu tego co wspólnie udało nam się zorganizować! Gratuluję także dzisiejszego wyjątkowego przemówienia, które winno być drogowskazem dla wszystkich samorządowców!

­

­

(info i fot. Marta Majewska / facebook.com)


Zobacz też:

Hrubieszów: Koncert młodych muzyków (ZDJĘCIA)

Hrubieszów: Koncert młodych muzyków (ZDJĘCIA)

LubieHrubie na Instagramie