Dyplomy uznania Urzędu Miasta

Władze naszego Miasta Hrubieszowa, doceniając wysokie osiągnięcia uczniów i ich opiekunów ze szkół miejskich w konkursach przedmiotowych, artystycznych oraz sportowych, rok rocznie nagradzają ich dyplomami uznania.

Reklamy

Nie inaczej było i za rok szkolny 2006/2007. Spotkanie odbyło się w sali kinowej HDK 28 listopada 2007 r. W uroczystościach uczestniczyły najwyższe władze Hrubieszowa – Burmistrz Miasta p. Zbigniew Dolecki, przewodnicząca Rady Miasta p. Grażyna Temporowicz, przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury, Prawa i Administracji p. Waldemar Kasperkiewicz, Inspektor Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu p. Alfred Przybysz. Uroczystość prowadziła p. Renata Vizioli, nagłośnienie obsługiwał p. Krzysztof Zawisza, zdjęcia wykonywali p. Izabela Zin z UM i Maciek Łyko z lubiehrubie. Kwiaty otrzymali również wszyscy dyrektorzy i dyrektorki szkół.

Po głównej uroczystości scenę oraz całą salę świetną muzyką i śpiewem wypełnił zespół „mocnego uderzenia” „Zorba’s Band”, składający się z ubiegłorocznych absolwentów Gimnazjum nr 2 w Hrubieszowie: Michała Kubiaka – perkusja, Mateusza Sołtysiaka gitara solowa, Artura Prażaka – instrumenty klawiszowe, Tomasza Ciesielczuka – gitara basowa i nauczyciela tej szkoły Marcina Mroza – śpiew i gitary prowadzące. Widać było, że zespół przypadł młodzieży do gustu, ponieważ brawa były gromkie.

Po występach na scenie, w kawiarni HDK każdy uczestnik uroczystości mógł skorzystać z napojów chłodzących lub gorących, owoców, słodyczy i wspaniałego tortu.

Na zakończenie większość mówiła „Do zobaczenia za rok!”, tylko absolwentom gimnazjum i emerytom było smutno.

***

Nagrodzeni z SP nr 1 w Hrubieszowie

Konkursy przedmiotowe – uczniowie:
1. Aleksandra Szczypek, 2. Karolina Waś, 3. Adam Kędziera, 4. Aleksandra Ożóg, 5. Nicole Paradowska, 6. Natalia Pukaluk, 7. Agata Masłosz, 8. Marta Gałan, 9. Paweł Koper, 10. Krzysztof Kicun, 11. Maciej Michalczuk, 12. Aleksandra Biskup, 13. Izabela Mołdoch, 14. Mariusz Bielecki, 15. Konrad Pogwizd, 16. Karol Pogwizd, 17. Filip Wodyk, 18. Mateusz Wiater, 19. Marek Beń, 20. Marta Szumiata, 21. Klaudia Żuber, 22. Agata Piróg, 23. Joanna Czuwara, 24. Ada Pietrusiewicz, 25. Marcin Mączka, 26. Karolina Wołdaś

Konkursy przedmiotowe – nauczyciele:
1. Bożena Kozielewicz, 2. Małgorzata Serafin, 3. Małgorzata Sidorska, 4. Marta Stadnicka, 5. Monika Korneluk, Joanna Filipowicz, 6. Edyta Miller – Wiatrowska, 8. Zofia Kamieniarz, 9. Agnieszka Kwaśnik, 10. Jolanta Podlewska, 11, Małgorzata Szumiata, 12. Wiesława Stankiewicz, 13. Anna Suwała

Konkursy artystyczne – uczniowie:
1. Paula Lewicak, 2. Agata Janicka, 3. Hubert Wróblewski, 4. Patrycja Skrzyńska, 5. Klaudia Koniec, 6. Katarzyna Mazniewa, 7. Karolina Sądej, 8. Dorota Kicun, 9. Magda Mielniczuk, 10. Bartosz Kubik, 11. Paulina Kulczycka, 12. Agata Tereszkiewicz, 13. Klaudia Żuber, 14. Arkadiusz Florek, 15. Aleksandra Białonoga, 16. Aleksandra Lizun, 17. Klaudia Jasina, 18. Arkadiusz Szozda, 19. Ilona Stronkowska, 20. Barbara Kuśmierczyk, 21. Aleksandra Szczypek

Konkursy artystyczne – nauczyciele:
1. Sabina Kuryło, 2. Teresa Kraszkiewicz, 3. Barbara Mielniczuk, 4. Zofia Kamieniarz, 5. Bożena Kozielewicz

Konkursy sportowe – uczniowie:
1. Wiktoria Pawlos, 2. Marta Wójcicka, 3. Dorota Wójcicka, 4. Michał Kurowski

Konkursy sportowe – nauczyciele:
1. Jacek Giergiel, 2. Janina Kitlińska

***

Nagrodzeni z SP nr 2 w Hrubieszowie

Konkursy przedmiotowe – uczniowie:
1. Agnieszka Wieczorek, 2. Marek Wesołowski, 3. Aneta Czerwonka, 4. Aleksandra Kaniuga, 5. Jakub Łata, 6. Patrycja Pasieka, 7. Weronika Tomaszczuk

Konkursy przedmiotowe – nauczyciele:
1. ks. Andrzej Łopocki, 2. Aneta Kmiecik, 3. Jadwiga Sokół, 4. Anna Kamieniarz

Konkursy artystyczne – uczniowie:
1. Marek Kuźmiński, 2. Cezary Olejarz, 3. Kinga Panasiewicz, 4. Martyna Witkowska

Konkursy artystyczne – nauczyciele:
1. Barbara Hapoń, 2. Marta Piątkowska – Mazurek, 3. Beata Drewnik, 4. Halina Kowalczuk

Konkursy sportowe – uczniowie:
1. Anita Hojda, 2. Małgorzata Zubko, 3. Martyna Nosko, 4. Maja Pukaluk, 5. Krystyna Kusiak, 6. Paulina Kosidło, 7. Wioletta Maślanka, 8. Joanna Szwanc, 9. Anna Zdun, 10. Wioletta Kaczanowska, 11. Józefina Irek, 12. Greta Moskal, 13. Anna Borek, 14. Weronika Soja, 15. Aneta Czerwonka, 16. Natalia Zglinicka

Konkursy sportowe – nauczyciele:
1. Anna Sobczak, 2. Marzanna Bielecka

***

Nagrodzeni z SP nr 3 w Hrubieszowie

Konkursy przedmiotowe – uczniowie:
1. Kacper Kuźniarski, 2. Piotr Capiuk, 3. Damian Jóźwiak, 4. Katarzyna Szlonzak, 5. Krzysztof Gumieniak, 6. Mateusz Wasiak, 7. Tomasz Kwiatkowski, 8. Zuzanna Kuczyńska, 9. Kinga Peczak, 10. Barbara Marut, 11. Aleksandra Szeląg, 12. Ewa Wesołek, 13. Karol Kozakiewicz, 14. Kajetan Pańko, 15. Barbara Woźniak, 16. Anna Okuniewska, 17. Kamil Rybczyński, 18. Mateusz Domina, 19. Magda Szkalej, 20. Przemysław Szlonzak, 21. Radosław Panasiewicz, 22. Michał Martyniuk, 23. Paulina Zając, 24. Alicja Chrząstek, 25. Łukasz Jańczuk, 26. Mateusz Malon

Konkursy przedmiotowe – nauczyciele:
1. Jadwiga Hukowska, 2. Urszula Suplicka, 3. Joanna Tumiłowicz – Fijołek, 4. Andrzej Gierbienis, 5. Paweł Nowak, 6. Anna Kryszczuk, 7. Magdalena Płonkowska, 8. Alicja Ryszkowska

Konkursy artystyczne – uczniowie:
1. Karolina Okowińska, 2. Barbara Marut, 3. Zuzanna Kuczyńska, 4. Anna Radomska, 5. Aleksandra Tlak, 6. Gabriela Gałecka, 7. Radosław Panasiewicz, 8. Michał Gorajek, 9. Adriana Czerw, 10. Radosław Jeleń, 11. Wiktor Grodski, 12. Kacper Jeger

Konkursy artystyczne – nauczyciele:
1. Barbara Hapoń, 2. Marta Słupna, 3. Iwona Rubacha, 4. Alicja Ryszkowska, 5. Magdalena Płonkowska, 6. Agnieszka Handziuk, 7. Ewa Janicka, 8. Justyna Marcych

Konkursy sportowe – uczniowie:
1. Maciej Bronicki, 2. Bartłomiej Grzyb, 3. Mateusz Chachler, 4. Anita Ciesielczuk, 5. Michał Martyniuk, 6. Patry Krygiel, 7. Mateusz Zając, 8. Krystian Malowany, 9. Katarzyna Wiśniewska, 10. Kamil Drączkowski, 11. Bartek Olejarz, 12. Daniel Wyżyn, 13. Mateusz Malon, 14. Łukasz Jańczuk, 15. Albert Chachler, 16. Jakub Nowak, 17. Oskar Pysiewicz, 18. Mariusz Zając, 19. Patryk Kraszkiewicz, 20. Jakub Dąbek

Konkursy sportowe – nauczyciele:
1. Joanna Różańska, 2. Tomasz Szlonzak, 3. Paweł Jęrzejewski

***

Nagrodzeni z Gimnazjum nr 1 w Hrubieszowie

Konkursy przedmiotowe – uczniowie:
1. Marcin Szpot, 2. Michał Darda, 3. Jakub Świętoniewski, 4. Monika Foryt, 5. Maciej Telicki, 6. Michał Pokrywka, 7. Justyna Taras, 8. Patrycja Sądej, 9. Sebastian Bida, 10. Mateusz Daruk, 11. Martyna Daruk, 12.Justyna Diaczuk, 13. Kinga Pogwizd, 14. Ewelina Wróbel, 15. Karol Góra

Konkursy przedmiotowe – nauczyciele:
1. Andrzej Podlewski

***

Nagrodzeni z Gimnazjum nr 2 w Hrubieszowie

Konkursy przedmiotowe – uczniowie:
1. Małgorzata Worobik, 2. Natalia Turek, 3. Daniel Marszałek, 4. Rafał Stanisławczuk, 5. Przemysław Patyjewicz

Konkursy przedmiotowe – nauczyciele:
1. Ewa Flis, 2. Janusz Hawryluk

Konkursy artystyczne – uczniowie:
1. Małgorzata Bielecka

Konkursy artystyczne – nauczyciele:
1. Beata Caboń

Konkursy sportowe – uczniowie:
1. Maja Hojda, 2. Adam Bojarczuk, 3. Magda Doroszczuk, 4. Kamila Matuszak, 5. Paula Tarnogórska, 6. Paulina Lenard, 7. Anna Łatka, 8. Angelika Kołodziej, 9. Paula Niedobit, 10. Natalia Turek, 11. Iwona naja, 12. Estera Walicka, 13. Aldona Boniewska, 14. Justyna Korniak, 15. Barbara Brzozowska, 16. Agnieszka Łatka, 17. Damian Kaczanowski, 18. Kamil Smyk, 19. Konrad Salewski, 20. Sylwester Harasymiuk, 21. Jarosław Migas, 22. Kamil Kicun

Konkursy sportowe – nauczyciele:
1. Elwira Pawłowska, 2. Krystyna Rozkal, 3. Marek Ambroży Kitliński, 3. Robert Jóźwiak, 5. Krzysztof Dąbrowski

***

Nagrodzeni z Gimnazjum nr 3 w Hrubieszowie

Konkursy przedmiotowe – uczniowie:
1. Łucja Śliwińska, 2. Ewelina Krasnopolska, 3. Joanna Krzos, 4. Ireneusz Dynkiewicz, 5. Aleksandra Madej, 6. Kacper Dudek, 7. Elżbieta Kuźmińska, 8. Paweł Pokrywka, 9. Grzegorz Wasiak, 10. Szymon Popławski, 11. Maja Szkalej, 12. Rafał Jasina, 13. Katarzyna Kurek

Konkursy przedmiotowe – nauczyciele:
1. Lilla Mystowska, 2. Janusz Hołownicki, 3. Elżbieta Ziejewska – Stajszczyk, 4. Małgorzata Juszczak, 5. Anita Baranowska, 6. ks. Krzysztof Krupa

Konkursy artystyczne – uczniowie:
1. Kamila Franke, 2. Marta Laskowska, 3. Anna Bylina

Konkursy artystyczne – nauczyciele:
1. Marzena Jędruszczak, 2. Barbara Hapoń

Konkursy sportowe – uczniowie:
1. Aleksandra Szczęk, 2. Paulina Koc, 3. Maja Szkalej, 4. Katarzyna Kolenda, 5. Kacper Dudek, 6. Andrzej Drożdżak, 7. Mateusz Ślązak, 8. Łukasz Wilczek, 9. Mateusz Otręba, 10. Bartłomiej Jaszczyszyn, 11. Mateusz Wysocki, 12. Paweł Pokrywka, 13. Paweł Bednarek, 14. Krzysztof Fusiara, 15. Piotr Żołdak, 16. Karol Kowalewski, 17. Cezary Miszczuk, 18. Marcin Panasiewicz, 19. Marcin Wilczek, 20. Szymon Popławski,21. Rafał Jakubowski, 22. Piotr Czyrka, 23. Damian Otręba, 24. Maciej Kuśmirek, 25. Łukasz Koszyniuk, 26. Bartłomiej Skrzyński, 27. Paulina Zielińska, Krzysztof Grabowski, 29. Piotr Kachniarz

Konkursy sportowe – nauczyciele:
1. Czesław Drączkowski, 2. Kamil Wojciechowski, 3. Marcin Nowak

opracował – mak

zobacz zdjęcia >>