Dzieci o walce z pandemią – ZDJĘCIA

23 czerwca, w Powiatowym Zespole Placówek Szkolno-Wychowawczych w Hrubieszowie, odbyło się wręczenie nagród w konkursie plastycznym „Walka z pandemią”.

Reklamy

W dniu 23 czerwca 2021 r., w Powiatowym Zespole Placówek Szkolno-Wychowawczych w Hrubieszowie odbyło się wręczenie nagród w konkursie plastycznym „WALKA Z PANDEMIĄ”, nad którym patronat honorowy objęła Starosta Hrubieszowski Aneta Karpiuk.

W konkursie wzięły udział 22 prace, Starosta Hrubieszowski Aneta Karpiuk wraz z przedstawicielem Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Hrubieszowie oraz przedstawicielem Szpitala, wręczyła nagrody oraz słodkie upominki laureatom.

Głównym zadaniem konkursu było przedstawienie zasad zachowania bezpieczeństwa w czasie panującej pandemii wśród dzieci i młodzieży.

Celem konkursu było – ukazanie medyków w szerokim spektrum działań z pandemią, przedstawienie formacji medyków przeznaczonej do walki z pandemią, przybliżenie dobrych i złych stron pandemii w dzisiejszych czasach, wychowanie dzieci i młodzieży w poszanowaniu, okazania wdzięczności i dobra wspólnego, pobudzenie kreatywnego myślenia, które może stać się pomysłem dobrego człowieka na próbę ukierunkowania drugiej osoby.

Na docenienie ciężkiej i nieocenionej pracy medyków. Sztuka ma za zadanie zwrócić uwagę na walkę, pełnienie służby oraz wykonywanie ciężkiej pracy przez medyków. Jak również ważną skalę niesienia pomocy przez pracowników medycznych chorym osobom.

Gratulujemy serdecznie i dziękujemy wszystkim uczestnikom za wzięcie udziału w konkurs.

(info i fot. Starostwo Powiatowe w Hrubieszowie)Zobacz też:

100 lat Związku Ochotniczych Straży Pożarnych – nagrody w konkursie rozdane – ZDJĘCIA

100 lat Związku Ochotniczych Straży Pożarnych – nagrody w konkursie rozdane – ZDJĘCIA


LubieHrubie na Instagramie