2 grudnia 2023

Dzieci z Trójki na Światowych Dniach Świadomości Autyzmu

Dzieci z hrubieszowskiej Trójki wzięły czynny udział w obchodach Światowego Dnia Świadomości Autyzmu, które zostały zorganizowane przez Niepubliczne Przedszkole Specjalne „Mamy Siebie” i Poradnię Psychologiczno – Pedagogiczną w Hrubieszowie.

Reklamy

 

Klasa I a wzięła czynny udział w obchodach Światowego Dnia Świadomości Autyzmu, które zostały zorganizowane przez Niepubliczne Przedszkole Specjalne „Mamy Siebie”, Poradnię Psychologiczno – Pedagogiczną w Hrubieszowie dzięki wsparciu Funduszu Inicjatyw Społecznych.

W dniu 27 marca dzieci uczestniczyły w Integracyjnych Niebieskich Warsztatach Plastycznych wraz z uczniami szkoły podstawowej Powiatowego Zespołu Placówek Szkolno-Wychowawczego, gdzie powstały niebieskie motyle.

Reklamy

Dzięki uprzejmości v-ce dyrektor PPP pani Marzeny Bazylewicz dzieci zwiedziły szkołę oglądając sale m.in salę sensoryczną. Dużo radości sprawiły zabawy w sali zabaw. W dniu 31 marca wzięliśmy udział w Niebieskim Korowodzie uczestników i zabawie integracyjnej na deptaku.

Finałową atrakcją było wypuszczanie ku niebu niebieskich baloników. Nauczyciele uczestniczyli w szkoleniach oraz prezentacji filmu „Życie animowane”.

 

Zdjęcia >>

 

tekst i foto Agnieszka Handziuk oraz mama Patryka 

Zobacz też: