Dzień Babci i Dziadka w Miejskim Przedszkolu nr 2

Z okazji Dnia Babci i Dziadka dzieci z w Miejskiego Przedszkola nr 2 przygotowały specjalny program artystyczny, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły, grały na instrumentach.

Reklamy


„To, czego dzieci potrzebują w obfitości dostarczają dziadkowie. Dają bezwarunkową miłość, dobroć, cierpliwość, poczucie humoru, komfort, lekcje życia. Oraz, co najważniejsze, ciasteczka.” 

Rudolph Giuliani

 

Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, serduszka dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 2 były gorące. To wszystko za sprawą uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka, która w minionym tygodniu odbyła się w naszym przedszkolu.

Z okazji Ich święta dzieci przygotowały dla nich specjalny program artystyczny, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły, grały na instrumentach. Niejednej babci i dziadkowi, łezka kręciła się w oku.

Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.

Po części oficjalnej niecodzienni goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców przedszkolaków.

A na koniec tego wyjątkowego dnia dzieci wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom własnoręcznie przygotowane upominki i laurki.

 

źródło i fot. Przedszkole nr 2