Dzień Dziecka w hrubieszowskiej Dwójce

Tradycyjnie już z okazji Dnia Dziecka w hrubieszowskiej Dwójce, zorganizowany został festyn. Upłynął on w rytmie tańca, śpiewu i dobrej zabawy, a słoneczna pogoda dopisała.

Reklamy

 

Od rana uczniowie uczestniczyli w przygotowanych specjalnie dla nich atrakcjach. Szkolne boiska zamieniły się w plac zabaw, na którym stanęła dmuchana zjeżdżalnia, rzutki, stoisko z watą cukrową i olbrzymi grill z kiełbaskami. Chyba wszyscy skorzystali z okazji, by w tym wyjątkowym dniu wystąpić w „makijażu” i ozdobić buzie nietypowymi rysunkami. Nad malunkami cierpliwie czuwali uczniowie klasy 6B.

Na scenie przygotowanej na ten wyjątkowy dzień gościły same gwiazdy. Mogliśmy podziwiać układy taneczne i popisy wokalne naszych uczniów.

Reklamy

Niewątpliwą atrakcją okazały się pokazy sprzętu służbowego. Gościliśmy przedstawicieli Placówki Straży Granicznej  i Komendy Powiatowej Policji. Jak co roku najwięcej radości przysporzyła parada motocyklowa.

Wszyscy uczniowie mogli wziąć udział w bardzo ciekawych konkursach i zabawach przygotowanych przez uczniów klas 5 – 3G. Nie zabrakło dyplomów, nagród i słodkich upominków. Było wiele uśmiechu i zabawy.

Dzisiejszy dzień nie otrzymałby właściwej oprawy gdyby nie ludzie wielkiego serca. Dyrekcja, nauczyciele, uczniowie składają serdeczne podziękowania wszystkim, którzy włączyli się w organizację naszego festynu:

  • Placówce Straży Granicznej w Hrubieszowie,
  • Powiatowej Komendzie Policji w Hrubieszowie,
  • HOSiR Hrubieszów,
  • Hrubieszowskiej Grupie Motocyklowej,
  • Radzie Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 2.

Wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że w tym dniu na twarzach dzieci zagościł uśmiech…

DZIĘKUJEMY!

 

Tekst: Anna Olejarz

Foto: Anna Olejarz, Katarzyna Beń