Dzień Dziecka w Przedszkolu nr 3

Dzień Dziecka – radosne święto wszystkich dzieci, obchodzone od ponad pół wieku, na stałe wpisało się w kalendarz imprez przedszkolnych. Również w Przedszkolu nr 3 w Hrubieszowie przy ul. Dwernickiego obchodzone było bardzo uroczyście.

Reklamy

br />Święto Dzieci w tym roku było zorganizowane pod tytułem „Dzień Dziecka z mundurem”. Obchody rozpoczęto od wizyty w Jednostce Wojskowej. Dzieci mogły tam zobaczyć wszystko, co jest związane ze służbą w wojsku: broń, sprzęt bojowy itd.

Następnie była wspaniała zabawa w przedszkolu przy muzyce. W dalszej części Dnia Dziecka przedszkolaki spotkały się na placu przedszkolnym ze Strażą Graniczną. Dzieci poznały pracą Straży Granicznej a następnie, kto chciał jeździł na motorach po placu przedszkolnym.

W kalendarzowym Dniu Dziecka najmłodsi oczekują od dorosłych zwiększonej dawki przyjemności, łakoci, prezentów, organizacji imprez i większej swobody.

Przecież to ich dzień. Tęczowy dzień uśmiechu i radości, jeden najważniejszych i najobfitszych w roku. Ciekawie spędzony w naszym przedszkolu.

oprac. n-lka B. Florek

zobacz zdjęcia >>