28 września 2023

Dzień Dziecka z policjantami, leśnikami, strażnikami i sierżantem Lwem [ZDJĘCIA]

Hrubieszowscy policjanci wzięli udział w obchodach Dnia Dziecka, który zorganizowała Szkoła Podstawowa w Husynnem. W spotkaniu brali udział również leśnicy i strażnicy więzienni. Dużo uśmiechu na dziecięcych buziach wywołała maskotka policyjna sierżant Lew.

Reklamy

Dzisiaj policjanci z hrubieszowskiej komendy uczestniczyli w obchodach Dnia Dziecka zorganizowanych przez Szkołę Podstawową w Husynnem. Uczniowie chętnie robili sobie zdjęcia w policyjnym radiowozie i na motocyklach. Dużo uśmiechu i frajdy dla najmłodszych i tych troszkę starszych uczestników spotkania sprawiła wizyta naszej policyjnej maskotki sierżanta Lwa.

Wiele emocji wzbudziło również użycie w aucie sygnałów świetlnych i dźwiękowych. Każde dziecko chciało usiąść za kierownicą radiowozu, a także porozmawiać z policjantami i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. W trakcie spotkania dzieci dowiedziały się również, czym zajmują się policjanci i jak wygląda ich codzienna służba.

Reklamy

Podczas spotkań z najmłodszymi mieszkańcami naszego powiatu, policjanci nie zapominają o prewencji i profilaktyce. Dlatego i tym razem, w związku ze zbliżającymi się wakacjami, nie zabrakło informacji dotyczących bezpieczeństwa.

Wizyta minęła w atmosferze dobrej zabawy, a radosny uśmiech nie znikał z twarzy maluchów. Spotkanie pozwoliło także przybliżyć dzieciom zawód policjanta. W spotkaniu brali udział również funkcjonariusze Służby Więziennej i Straży Leśnej.

Reklamy

Dziękujemy Dyrekcji, Nauczycielom oraz Rodzicom ze Szkoły Podstawowej w Husynnem za przemiłe spotkanie. Wszystkim dzieciom w Dniu ich Święta wszystkiego co najlepsze samych radosnych dni! – składa życzenia w imieniu hrubieszowskich policjantów aspirant sztabowy Edyta Krystkowiak z KPP w Hrubieszowie.źródło i fot. KPP w Hrubieszowie / aspirant sztabowy Edyta Krystkowiak


Zobacz też:

30 kg bursztynu na granicy w Zosinie. Jego wartość to ponad 300 tys.

30 kg bursztynu na granicy w Zosinie. Jego wartość to ponad 300 tys.


Zerknij na Instagram →