Dzień Misia okazją do otwartości i integracji dzieci z Trójki i PZPSW

30 października nauka dzieci z Trójki odbyła się w towarzystwie pluszaków. Druga część zajęć odbyła się w Powiatowym Zespole Placówek Szkolno – Wychowawczych, gdzie pierwszo i drugoklasiści wspólnie z wychowankami Internatu malowali gipsowe figurki miśków.

Reklamy

 

30 października br. nauka dzieci z klas I c i II c odbyła się w towarzystwie pluszaków. Na każdej ławce siedziały misie, o których wychowawczynie klas wymyśliły zabawne historie i opisy. Druga część zajęć odbyła się w Powiatowym Zespole Placówek Szkolno – Wychowawczych, gdzie pierwszo i drugoklasiści wspólnie z wychowankami Internatu malowali gipsowe figurki miśków.

Na zajęciach plastycznych uczestnicy chętnie rozmawiali ze sobą o swoich ulubieńcach, a także prezentowali wykonane ozdoby. W takich warunkach łatwo było o życzliwość, radość i wzajemne zrozumienie.

Reklamy

W ten sposób Dzień Misia stał się dobrą okazją do budowania pozytywnego spojrzenia i tolerancji wobec wszystkich uczniów.

Wychowawczynie klas Anna Kryszczuk, Iwona Rubacha dziękują pani Annie Obszyńskiej i panu Pawłowi Nowakowi za zorganizowanie zajęć w atmosferze humoru i zadowolenia.

 

 

Iwona Rubacha

fot. Tomasz Lenard