Dzień nagród

HrubieszówKatowice

Reklamy

W dniu 8 kwietnia 2009 r. o godz. 10.00 w auli AWF Katowice odbyło się uroczyste podsumowanie sezonu sportowego 2008/2009 z udziałem m.in. Justyny Kowalczyk, Tomasza Sikory oraz olimpijczyków z Pekinu Rafała Fedaczyńskiego i Marcina Koniusza.

Na uroczystości zostały wręczone statuetki „Zasłużony dla AWF Katowice”, nagrody za godne reprezentowanie Uczelni na arenach międzynarodowych oraz srebrne i złote odznaki AZS dla najlepszych sportowców.

– Jest to dla mnie ogromne wyróżnienie – powiedział Rafał. – Srebrna oznaka AZS to bardzo cenna pamiątka dla sportowca. Tutaj chciałbym podziękować mojemu trenerowi klubowemu – Stanisławowi Marmurowi , który mnie namówił do zmiany klubu i pomaga mi, jak tylko może – DZIĘKUJĘ trenerze.

***

Tego samego dnia w godzinach popołudniowych odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla najlepszych sportowców w sezonie sportowy 2008. Uroczystość była zorganizowana przez Urząd Miasta Katowice – Rafał Fedaczyński został nagrodzony za godne reprezentowanie barw miasta na świecie i w kraju. W trakcie wręczenia tych prestiżowych nagród zagrał zespół FEEL. Bohaterką imprezy była Justyna Kowalczyk, która została honorową obywatelką miasta Katowice.

– Jest miło, jak władze doceniają ciężką pracę sportowców. To daje motywację do dalszej pracy i walki o jeszcze lepsze wyniki w przyszłości.

zdjęcia >>

Hrubieszow LubieHrubie 2009