Dzień Nauczyciela w Gimnazjum nr 2

A może by tak pióra użyć w lepszym dziele?
Wszak głowę mam nie od parady.
Godni są tego nauczyciele
I o nich napiszę ballady.

Reklamy

Tegoroczne obchody Dnia Edukacji Narodowej przygotowała na wesoło i na wysokim artystycznym poziomie Hrubieszowska „Dwójka”czyli SP 2 oraz Gimnazjum nr 2.

Uroczystość odbyła się w Hali sportowej przy SP 2 12 października oraz w Hrubieszowskim Domu Kultury 15 października 2007. Jak co roku na samym początku odbyło się ślubowanie nauczycieli. Jako jedyna nowo mianowana nauczycielka z Gimnazjum nr 2. Pani Renata Rząd złożyła ślubowanie. Potem nastąpiło wręczenie nagród Burmistrza Miasta Hrubieszowa nauczycielom z różnych szkół i przedszkoli. Po oficjalnej części rozpoczął się program artystyczny.

Występ tych młodych „artystów” wprawił publiczność w bardzo wesoły nastrój. Cały scenariusz oparty był na balladach Adama Mickiewicza.

Pod czujnym „okiem” Pani B. Fabrowskiej i Pani B. Polak młodzi artyści szlifowali swoje zdolności aktorskie. I trzeba to obiektywnie przyznać, że wspólnymi siłami, przy zrozumieniu i pełnej współpracy oraz zaangażowaniu wszystkich powstał przepiękny spektakl.

Należą się podziękowania również Pani Hapoń za pomysłowe stroje (Jezioro i księżyc), Pani A. Sobczak za przygotowanie tańca oraz pracownikom Domu Kultury
(akustyk i operator światła).

Ata

foto – Gim 2

zobacz zdjęcia >>
zobacz zdjęcia II >>
zdjęcia z uroczystości w HDK >>