19 czerwca 2024

Dzień otwarty w hrubieszowskiej komendzie [ZDJĘCIA]

Radiowozy, policyjny motocykl i quad oraz sprzęt, który jest na co dzień wykorzystywany przez funkcjonariuszy w służbie – to tylko niektóre z atrakcji dnia otwartego hrubieszowskiej komendy.

Reklamy

Podczas dzisiejszego dnia otwartego, hrubieszowską komendę Policji odwiedzili uczniowie ze szkół podstawowych w terenu Hrubieszowa. Policjanci przygotowali dla odwiedzających wiele atrakcji.

Na terenie parkingu komendy zaprezentowano nowoczesne radiowozy, motocykl i quad. Z kolei na stoiskach edukacyjnych pokazany został sprzęt wykorzystywany przez policjantów w codziennej służbie.

Reklamy

Goście odwiedzili stanowisko kierowania. Zapoznali się z pracą oficera dyżurnego. Następnie technik kryminalistyki zaprezentował uczniom, jak zabezpieczane są ślady pozostawiane przez sprawców przestępstw na miejscu zdarzenia. Dzieci mogły odbić sobie pamiątkowe odciski palców.

Uczniowie zadawali wiele ciekawych pytań dotyczących zawodu policjanta oraz robili sobie pamiątkowe zdjęcia – informuje aspirant sztabowy Edyta Krystkowiak z hrubieszowskiej KPP.

Reklamy


źródło i fot. KPP Hrubieszów / aspirant sztabowy Edyta Krystkowiak


Zobacz też:

Hrubieszów: Powstaje nowy kwietnik na Rynku [ZDJĘCIA]

Hrubieszów: Powstaje nowy kwietnik na Rynku [ZDJĘCIA]


Zerknij na Instagram →