Dzień otwarty w Kościuszce

24 kwietnia w hrubieszowskim Zespole Szkół nr 3, zorganizowany został dzień otwarty. Goście, którzy tego dnia odwiedzili szkołę, mieli okazję zapoznać się z nasza ofertą edukacyjną, ale przede wszystkim poznać nas oraz przyjazną atmosferę, która sprzyja nauce i budowaniu wzajemnych relacji.

Reklamy

 

Zorganizowaliśmy koncert piosenek w językach obcych, w czasie którego zostały także wręczone nagrody dla laureatów konkursu „SELFIE Z NIEPODLEGŁĄ”. Odbyły się warsztaty matematyczne, językowe, fizyczne, psychologiczne i literackie. Na boisku szkolnym wszyscy zainteresowani klasą mundurową zobaczyli musztrę w jej wykonaniu, a dowodem naszej współpracy z jednostką wojskową była obecność przedstawicieli 2 Hrubieszowskiego pułku rozpoznawczego.

Zadbaliśmy także o dobre samopoczucie naszych gości, mieli oni okazję spróbować zdrowych przekąsek i soków przygotowanych przez nasze uczennice. Na zakończenie, pełni dobrej energii wspólnie zatańczyliśmy belgijkę.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nas tego dnia i mamy nadzieję, że spotkamy się w ZS nr 3 już we wrześniu 2018 roku.

 

Więcej zdjęć:

https://www.facebook.com/zsnr3kosciuszko/posts/1624658807602739

https://www.facebook.com/zsnr3kosciuszko/posts/1625661964169090

 

(źródło i fot. ZS nr 3)