Dzień otwarty w ZS nr 1 w Hrubieszowie

Gimnazjalisto! Chcesz się przekonać się jak wygląda zaplecze dydaktyczne Zespołu Szkół nr 1 w Hrubieszowie (ul. Zamojska 18 A). Zapraszamy na Dzień Otwarty szkoły, który zaplanowaliśmy dla Ciebie już w ten piątek – 25 maja. Od godziny 9.00 będziesz mógł przekonać się, czym wyróżnia się ZS nr 1.

Reklamy

Dobrze wyposażone sale dydaktyczne – m.in.: informatyczne, językowe i gastronomiczne, działy techniczne, gdzie praktykę zdobywają nasi uczniowie oraz sale do ćwiczeń fizycznych – wszystko to będziesz mógł zobaczyć i ocenić właśnie podczas Dnia Otwartego!

Scenki kabaretowe udowodnią, że nasi uczniowie i ich nauczyciele wiedzą, co znaczy dobry humor.

Nasi goście będą mogli też spróbować smakołyków przygotowanych przez starszych kolegów.

Uwaga! Zaplanowano również konkurs z supernagrodami! Jedną z nich będzie na pewno samochód!…

Serdecznie zapraszamy gimnazjalistów – zorganizowane grupy wraz z opiekunami, Rodziców zainteresowanych karierą zawodową i szkołą, która oprócz wykształcenia może dać Państwa dziecku również konkretny zawód oraz samych gimnazjalistów, którzy chcą poznać szkołę oferującą kilkanaście różnorodnych zawodów – w technikum i zasadniczej szkole zawodowej.

W punktach informacyjnych, w których czekać będą Wasze koleżanki i koledzy – uczniowie ZS nr 1 – będą mogli Państwo otrzymać foldery i zadać pytania dotyczące naszej placówki. Zapraszamy!!!

Kiedy?: W piątek, 25 maja 2012, od godziny 9.00.

Gdzie?: Zespół Szkół nr 1 w Hrubieszowie, ul. Zamojska 18 A.

Telefon: 84 / 696-33-38

Strona internetowa: www.zs1hrubieszow.pl

Przyjdź! Poznaj nas! Zostań naszym uczniem! Naprawdę warto!

 

Zespół ds. Promocji Szkoły