Dziennik Wschodni o Hrubieszowie

Bracia rozrabiali na przystanku
Policja zatrzymała pijanych braci w wieku 15 i 18 lat, którzy na przystanku autobusowym dokuczali 14-latkowi spod Hrubieszowa.

Reklamy

Starszy uderzył Bogu ducha winnego chłopaka w twarz, bo nie miał dla niego papierosa. Wszystko działo się na oczach matki pokrzywdzonego gimnazjalisty.

Do zdarzenia doszło w środę wieczorem na ul. Piłsudskiego w Hrubieszowie. – Najpierw młodszy z braci zaczął wypytywać 14-latka, m.in. o to, skąd pochodzi – relacjonuje st. sierż. Arkadiusz Arciszewski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Hrubieszowie.

Reklamy

więcej >>

***

Złodziejowi passata grozi 8 lat więzienia

Do 8 lat więzienia grozi 21-latkowi spod Hrubieszowa, który ukradł volkswagena passata, a po wjechaniu do rowu porzucił samochód. Nie pomogło zacieranie śladów.

Do zdarzenia doszło w ostatni weekend. – Wracając przez pola do domu Damian D. zauważył na podwórku sąsiada samochód…

więcej >>

***

Grzywna za burdę w autobusie

Na grzywny od 1,5 do 4 tys. zł skazał hrubieszowski sąd trzech mieszkańców Werbkowic za zakłócanie porządku publicznego w autobusie. Czwarty będzie dopiero sądzony.

więcej >>

***

7-letnie dzieci obrzucały samochód kamieniami

Było ich troje, razem mają 18 lat, na parkingu przy ul. Listopadowej obrzuciły kamieniami seata ibizę. Zaalarmowani przez 58-letniego właściciela samochodu funkcjonariusze przyjechali na miejsce zdarzenia.

więcej >>