EKU zaprasza – czekamy właśnie na Was!

Hrubieszów Jednostka – zespół – wybór – chęć. Te cztery wyrazy mogą zagwarantować Wam nie tylko atrakcyjne nagrody, ale satysfakcję, ambitną rozrywkę i medialny rozgłos. Weźcie udział w konkursie, organizowanym przez EKU.edu.pl, ogólnopolskim portalu pod honorowym patronatem Minister Edukacji Narodowej.

Reklamy

***

Pokażcie całej Polsce swoją pomysłowość i gotowość do działania! Czy uczniowie z Twojej okolicy będą najlepsi?

Atrakcyjne nagrody – dla szkoły i klasy, z której pochodzi drużyna. Sprzęt cyfrowy, wejściówki do kina, teatru, aquaparku i wiele, wiele innych!

Kto?
Jesteś uczniem szkoły podstawowej, gimnazjum lub szkoły ponadgimnazjalnej? Jesteś ambitny, doskwiera Ci głód emocji i kreatywnego działania? Masz głowę pełną pomysłów i szukasz dla nich ujścia? Masz znajomych, podobnych do siebie? W takim razie my szukamy właśnie Was!

Co?
Konkurs EKU ma na celu rozbudzenie wyobraźni uczestników, popchnięcie ich w stronę nietuzinkowych rozwiązań, sprawdzenie ich umiejętności twórczych. Chcemy pochwalić inwencję, wypromować talent, nagrodzić inteligencję! I zaprezentować młodych twórców całej Polsce! Elitarny Klub Ucznia (www.EKU.edu.pl) chce połączyć zabawę z ambitną rozrywką. Przyłącz się do nas i zostań Klubowiczem! Tak, jak zrobiła to Minister Edukacji Narodowej – Katarzyna Hall, która objęła portal Elitarny Klub Ucznia honorowym patronatem.
– Nasza szkoła jest placówką nowoczesną, a nasi uczniowie należą do grona osób aktywnych. Są otwarci na różnego rodzaju propozycje, dzięki którym mogą udoskonalać swoje umiejętności i charakter, a przy okazji dobrze się bawić. Elitarny Klub Ucznia jest portalem dla takich właśnie osób – tak przystąpienie do grona Klubowiczów EKU uzasadnia Mariola Pijanowska, koordynator z ramienia Zespołu Szkół nr 1 w Grajewie.

Jak?
– Nieograniczone pole do popisu, ambitna rywalizacja o atrakcyjne trofea i ogólnokrajowy prestiż oraz możliwość wykazania się, zarówno uczniów, jak i nauczycieli – oto co proponuje Elitarny Klub Ucznia – mówi Marek Florczak, dyrektor zarządzający EKU. Konkurs podzielony jest na 4 etapy, każdy z nich trwa miesiąc i po każdym wyłoniony zostanie zespół, który otrzyma atrakcyjną nagrodę, w postaci wycieczki o charakterze kulturalnym, bądź rekreacyjnym. Natomiast 5 pierwszych premiowanych miejsc otrzyma możliwość walki o Grand Prix, w ramach finałowej rozgrywki. Aby wziąć udział w rywalizacji, należy przesłać pracę obrazowo-literacką. Konkurs ma 3 kategorie wiekowe: szkoły podstawowe, gimnazja oraz szkoły ponadgimnazjalne.. W konkursie udział biorą zespoły klasowe wraz z opiekunem – nauczycielem. – Zapisy startują już 15 lutego. Czekamy właśnie na Was! – zachęca cały zespół EKU.

Chcesz więcej?
– Nasza szkoła zawsze chętnie bierze udział w przedsięwzięciach. Uczniowie nie potrzebują specjalnej zachęty. Wystarczy krótka informacja dotycząca Konkursu EKU 2010, a chętnych osób na pewno nie zabraknie – zapewnia Mariola Pijanowska. Czy Twoja szkoła również stanie do rywalizacji? Wejdź na www.EKU.edu.pl i przeczytaj regulamin a następnie wypełnij formularz zgłoszeniowy. Już niebawem atrakcyjne nagrody będą w Twoim zasięgu. Możesz wygrać bonus dla szkoły i dla całej swojej klasy. Możesz z paczką przyjaciół wyjechać na „zorganizowane” przez nas wagary. Możesz być sławny w całej Polsce.

PRZYKŁADOWA PRACA KONKURSOWA »

www.EKU.edu.pl

_________________________________________________

Hrubieszow LubieHrubie 2010