Europejczyk to Ja – IV Wojewódzki Przegląd Twórczości Osób Niepełnosprawnych

25 października odbył się IV Wojewódzki Przegląd Twórczości Osób Niepełnosprawnych „Wiele potrafię” pod hasłem EUROPEJCZYK TO JA. Impreza została zorganizowana przez Stowarzyszenie Mamy Siebie oraz Powiatowy Zespół Placówek Szkolno – Wychowawczy w Hrubieszowie.

Reklamy

Zadanie to mogliśmy zrealizować dzięki wsparciu  Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Lublinie i Samorząd Województwa Lubelskiego ze środków PFRON. 

Wspaniali artyści zabrali nas w przepiękną podróż po krajach Unii Europejskiej. Odwiedziliśmy między innymi: Czechy, Hiszpanię, Danię, Anglię, Włochy i Holandię. W czasie przeglądu był śpiew, taniec, recytacja i pokaz wyjątkowych prac plastycznych. Sef Adwokaci z WTZ w Hrubieszowie zaprezentowali podstawowa wiedzę na temat Unii Europejskiej. Całość imprezy uświetnił występ szkolnego zespołu muzycznego „NOKAUT”. Skocznymi utworami zaprosił wszystkich miłośników tańca do zabawy.

Każdy uczestnik Przeglądu otrzymał pachnący upominek, a drużyny dyplomy oraz nagrody. Do zobaczenia za rok podczas podróży po świecie.

Zdjęcia:
http://www.mamysiebie.info/fotki/przeglad_2012/index.html

Stowarzyszenie Mamy Siebie