Ferie w hrubieszowskiej Trójce

W dniach od 29 do 31 stycznia 2018 r. zorganizowany został wypoczynek zimowy dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 w Hrubieszowie.

Reklamy

 

Podczas tegorocznych ferii młodzież uczestniczyła w wyjazdach na basen do Zamościa. Zabawy i pływanie w wodzie sprawiały dzieciom wielką radość, a sama możliwość wyjazdu poza miejsce zamieszkania, do tego z grupą rówieśników, była dla nich wielką frajdą.

Uczestnicy zimowiska mieli możliwość korzystania z: pełnowymiarowego basenu sportowego, basenu rekreacyjnego, toru wypłyconego o głębokości 0,9 m, jacuzzi, zjeżdżalni o długości 65 m, jaskini solnej.

Niewątpliwą atrakcją i nowością dla naszych uczniów była możliwość przebywania w jaskini solnej znajdującej się na terenie zamojskiej pływalni. Do budowy jaskini, jak się dowiedzieliśmy, wykorzystano kilkanaście ton różnych rodzajów soli, m.in. pakistańskiej, kłodawskiej, z Bochni oraz Morza Martwego. Jaskinia wyposażona jest także w klimatyzator z jonizatorem powietrza.

Podczas seansów leżąc wygodnie na leżakach słuchaliśmy muzyki relaksacyjnej, umożliwiającej regenerację, zarówno ciała jak i umysłu. Wyjazdy na ferie zimowe już za nami. Podczas ferii nasi uczniowie miło spędzili czas. Byli zadowoleni z formy zajęć zorganizowanych w tym roku szkolnym. Żałowali, że nasze wyjazdy do Zamościa tak szybko upłynęły.

 

Zdjęcia >>

 

Organizatorzy i opiekunowie wypoczynku zimowego – Urszula Suplicka, Agnieszka Handziuk.

Fot. SP nr 3