Festyn Radia Lublin – Dni Hrubieszowa

Zespół Volver dał od strony wykonawczej w pełni profesjonalny koncert, show przygotowany w każdym szczególe. Mariusz Totoszko, o czym można się było przekonać już w pierwszej edycji Idola, to wokalista najwyższej marki. Wydaje się jednak, że jeden przebój to chyba trochę za mało, jak na prawdziwą gwiazdę wieczoru…

Reklamy

Ponadto na scenie plenerowej przy halli HOSiR wystąpili wykonawcy związani z Hrubieszowskim Domem Kultury: Martyna Wiśniewska, Kuba Jaros, Aleksandra Rezler, Agata Buta, Martyna Nosko Maria Łyko, Flavia Cundari oraz Jakub Łata ze swoim zespołem instrumentalnym.

Tradycyjnie dużą dawkę porządnego rock’n’rolla zaprezentowała hrubieszowska grupa Zorba’s Band ze swym liderem Marcinem Mrozem na czele.

W czasie koncertu, mający korzenie również w naszym mieście zespół Strych, promował swoją nową dance’ową płytę. Przypomnijmy, że za grupą premiera trzeciego już teledysku. Jak zapewniają członkowie formacji – na tym nie koniec, prace nad następnymi produkcjami są zaawansowane.

Z kolei chełmski zespół Londyn przedstawił oparty w pełni na autorskim materiale, rockowy i bardzo  dojrzały repertuar, który swym selektywnym i przemyślanym brzmieniem dał dowód wysokiej klasy artystów.

Występujący na zakończenie Volver zaprezentował od strony wykonawczej w pełni profesjonalny koncert, show przygotowany w każdym szczególe. Mariusz Totoszko, o czym można się było przekonać już w pierwszej edycji Idola, to wokalista najwyższej marki. Jeden przebój to jednak chyba trochę za mało, jak na gwiazdę wieczoru… Chociaż… życzymy następnych piosenek na top listach, bo grupa przeprowadziła swój show naprawdę wzorowo.