Finał WOŚP 2010 – graliśmy…

HrubieszówHrubieszów

Reklamy

Z pierwszych nieoficjalnych obliczeń wynika, że na terenie powiatu hrubieszowskiego zebrano 18 473 złotych i 77 grosze.
W drugim dniu turnieju tenisa stołowego „Gramy dla Jerzego” zorganizowanego w ramach XVIII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na 18 stołach w hali HOSiR rozegrały swoje pojedynki dzieci ze szkół podstawowych oraz dorośli. Był to piąty dzień hrubieszowskiego Festiwalu Tenisa Stołowego.

***

Z pierwszych nieoficjalnych obliczeń wynika, że na terenie powiatu hrubieszowskiego, w ramach tegorocznej akcji XVIII Finału WOŚP zebrano 18 473 złote i 77 groszy.

Do powyższej kwoty (po przeliczeniu) dodane zostaną jeszcze waluty – oficjalny komunikat Powiatowego Sztabu WOŚP w Hrubieszowie zostanie ogłoszony w poniedziałek 11 stycznia.

W dwudniowym turnieju „Gramy dla Jerzego” WOŚP 2010 łącznie udział wzięło 316 graczy – w czasie jego trwania, w hali HOSiR zebrano 978,54 zł.

KOMUNIKAT z turnieju
„GRAMY DLA JERZEGO” – dzień II
w ramach XVIII Finału WOŚP 2010
Hrubieszów 10.01.2010

SPONSORZY:
Starosta Hrubieszowski
Burmistrz Hrubieszowa
Wójt Gminy Hrubieszów
Wójt Mircza
Wójt Werbkowic
Wójt Trzeszczan
Wójt Dołhobyczowa
Wójt Uchań
Zamojska Korporacja Energetyczna
V- Agra Lębork – Wiesław Bzdek
Bank Spółdzielczy – Dołhobyczów
Domet – Waldemar Lachiewicz
Poligraf – Jerzy Gnatiuk
Kameleon – Andrzej Romański
Związek Nauczycielstwa Polskiego w Hrubieszowie

PATRONAT MEDIALNY:
LubieHrubie.pl
Lubelska Gazeta Wyborcza
Szkolne Radio RTM Staszic

ORGANIZATORZY:
UKS OGÓLNIAK Hrubieszów
Hrubieszowski Ośrodek Sportu i Rekreacji
Szkoła podstawowa nr 3 w Hrubieszowie
Gimnazjum nr 1 w Hrubieszowie
Sekcja KUSY Olimpiady Specjalne Hrubieszów
Sekcja HOBBIT Olimpiady Specjalne Hrubieszów

***

WYNIKI
Kolejno:
MIEJSCE / NAZWISKO I IMIĘ / ROCZNIK / SZKOŁA / MIEJSCOWOŚĆ

Dziewczęta rocznik 1999 i młodsze

1 Kowalczuk Weronika 2000 SP Gozdów Gozdów
2 Bondyra Agnieszka 1999 SP Przewodów Przewodów
3 Bukowska Anna 1999 SP Przewodów Przewodów
4 Lackowska Paulina 1999 SP Gozdów Gozdów
5-6 Gierlasińska Aleksandra 2000 SP Gozdów Alojzów
5-6 Wójtowicz Katarzyna 1999 SP Gozdów Gozdów
7-8 Golec Izabela 2000 SP Gozdów Gozdów
7-8 Ciucka Klaudia 2000 SP Gozdów Gozdów
9-12 Skindzier Anna 2000 SP Gozdów Gozdów
9-12 Skindzier Małgorzata 1999 SP Gozdów Gozdów
9-12 Terebus Aleksandra 1999 SP Gozdów Gozdów
13-15 Jaworska Wiktoria 2001 SP 3 Hrubieszów Hrubieszów
13-15 Pakos Małgorzata 1999 SP Gozdów Gozdów
13-15 Kaczoruk Patrycja 2001 SP Gozdów Gozdów
16-19 Masicz Anna 2000 SP Gozdów Gozdów
16-19 Nowosad Ewa 1999 SP Gozdów Gozdów
16-19 Ciesielczuk Oliwia 2001 SP 3 Hrubieszów Hrubieszów
16-19 Flaks Dominika 2001 SP 1 Hrubieszów Hrubieszów

Chłopcy rocznik 1999 i młodsi

1 Gałan Łukasz 1999 SP Gozdów Gozdów
2 Popławski Kacper 1999 SP3 Hrubieszów Hrubieszów
3 Dziadosz Hubert 1999 SP Mircze Modryń
4 Pijajko Krystian 1999 SP Wożuczyn Wożuczyn
5-6 Krawczyk Patryk 2000 SP Kryłów Małków Nowy
5-6 Masicz Paweł 1999 SP Gozdów Gozdów
7-8 Malowany Maciej 1999 SP3 Hrubieszów Hrubieszów
7-8 Grzeszuk Krzysztof 1999 SP Michalów Michalów
9-12 Łukaszczyk Karol 1999 SP Mircze Mircze
9-12 Jakubczuk Michał 2000 SP Kryłów Kryłów
9-12 Wesołowski Maciej 2001 SP Gozdów Gozdów
9-12 Kasztelan Przemysław 1999 SP3 Hrubieszów Hrubieszów
13-15 Kot Damian 1999 SP3 Hrubieszów Hrubieszów
13-15 Buchajczuk Paweł 1999 SP3 Hrubieszów Hrubieszów
13-15 Klepczuk Jakub 1999 SP3 Hrubieszów Hrubieszów

Dziewczęta rocznik 1997-1998

1 Mazurek Monika 1997 SP Przewodów Przewodów
2 Wasilweska Paulina 1997 SP Przewodów Setniki
3 Kaczoruk Kinga 1997 SP Gozdów Gozdów
4 Karczewska Karolina 1997 SP Przewodów Lipina
5-6 Chodun Joanna 1998 SP3 Hrubieszów Hrubieszów
5-6 Ciesielczuk Wiktoria 1998 SP3 Hrubeiszów Hrubieszów
7-8 Jaskuła Katarzyna 1997 SP Gozdów Alojzów
7-8 Krokop Diana 1997 SP Gozdów Gozdów
9-12 Król Aleksandra 1997 SP Gozdów Gozdów
9-12 Flaks Klaudia 1998 SP1 Hrubieszów Hrubieszów
9-12 Makuch Katarzyna 1998 SP1 Hrubieszów Hrubieszów
9-12 Stelmach Żaneta 1997 SP Gozdów Gozdów
13 Smusz Anna 1997 SP Gozdów Gozdów

Chłopcy rocznik 1997-1998

1 Esing Ernest 1997 SP Gozdów Gozdów
2 Kowalczuk Łukasz 1998 SP Gozdów Gozdów
3 Wawer Dariusz 1997 SP Gozdów Gozdów
4 Kluczek Paweł 1997 SP Gozdów Gozdów
5-6 Chudyga Krystian 1998 SP Michalów Siemnice
5-6 Krokop Dawid 1997 SP Podhorce Podhorce
7-8 Bieńko Marek 1997 SP Podhorce Podhorce
7-8 Frańczuk Mateusz 1997 SP3 Hrubieszów Hrubieszów
9-12 Różniatowski Piotr 1997 SP1 Hrubieszów Hrubieszów
9-12 Mazurek Damian 1998 SP Przewodów Przewodów
9-12 Osuch Adrian 1998 SP Wożuczyn Wożuczyn
9-12 Jóźwiak Damian 1998 SP3 Hrubieszów Hrubieszów
13-16 Wawer Piotr 1997 SP Gozdów Gozdów
13-16 Mazur Tomasz 1998 SP1 Hrubieszów Hrubieszów
13-16 Borek Jakub 1997 SP3 Hrubieszów Hrubieszów
13-16 Kozioł Dominik 1997 SP Przewodów Przewodów
17-24 Nogiedź Adrian 1997 SP3 Hrubieszów Hrubieszów
17-24 Mosakowski Piotr 1998 SP Przewodów Przewodów
17-24 Flaks Adrian 1997 SP1 Hrubieszów Hrubieszów
17-24 Michalec Kamil 1997 SP Przewodów Przewodów
17-24 Mękal Konstanty 1997 SP3 Hrubieszów Hrubieszów
17-24 Przytuła Patryk 1998 SP3 Hrubieszów Hrubieszów
17-24 Syty Sławomir 1998 SP Gozdów Gozdów
17-24 Bobak Marek 1997 SP Nieledew Leopoldów

kolejno:
MIEJSCE / NAZWISKO I IMIĘ / ROCZNIK / MIEJSCOWOŚĆ

Kobiety – kategoria specjalna

1 Oliwiak Beata 1982 Strzyżów
2 Podgórska Agnieszka 1978 Kosmów

Mężczyźni – kategoria specjalna

1 Mieczan Zbigniew 1982 Hrubieszów
2 Talar Daniel 1978 Nieledew
3 Mędrek Gustaw 1975 Obrowiec
4 Szczepański Sławomir 1982 Hrubieszów
5 Rybak Paweł 1972 Hrubieszów

Kobiety młodsze

1 Wójcicka Marta 1995 Hrubieszów
2 Wójcicka Dorota 1995 Hrubieszów
3 Łubkowska Sylwia 1993 Hrubieszów

Kobiety OPEN

1 Muzyczka Danuta 1960 Werbkowice
2 Skawińska Katarzyna 1970 Hrubieszów
3 Grona Monika 1980 Hrubieszów
4 Watras Urszula 1957 Hrubieszów
5 Ciesielczuk Anna 1970 Hrubieszów

Mężczyźni 1975-1990

1 Bieńko Piotr 1990 Podhorce
2 Dąbrowski Damian 1989 Podhorce
3 Świst Miłosław 1984 Kolonia Sitno
4 Słupski Tomasz 1988 Podhorce
5-6 Krusiewicz Ernest 1987 Peresołowice
5-6 Słupski Kamil 1990 Podhorce
7-8 Góra Łukasz 1983 Modryniec
7-8 Góra Grzegorz 1979 Modryniec
9-12 Gryniewicz Tomasz 1980 Hrubieszów
9-12 Bodys Sebastian 1986 Brodzica
9-12 Kozar Robert 1976 Dziekanów
9-12 Marzec Tomasz 1978 Hrubieszów
13-16 Kowalczuk Jarosław 1978 Gozdów
13-16 Góra Arkadiusz 1982 Modryniec
13-16 Stajszczyk Dominik 1981 Hrubieszów
13-16 Flis Ryszard 1987 Hrubieszów

Mężczyźni 1960-1974

1 Kurzawa Marian 1962 Gozdów
2 Pachla Andrzej 1970 Hrubieszów
3 Baran Andrzej 1967 Mircze
4 Mirończuk Andrzej 1957 Hrubieszów
5-6 Tarnawski Leszek 1967 Hrubieszów
5-6 Łubkowski Zbigniew 1965 Hrubieszów
7-8 Wierzbicki Piotr 1973 Hrubieszów
7-8 Banaszek Andrzej 1968 Hrubieszów
9-12 Janiec Zbigniew 1965 Hrubieszów
9-12 Ciesielczuk Mirosław 1966 Hrubieszów
9-12 Łubkowski Ryszard 1966 Hrubieszów
9-12 Bodnar Piotr 1970 Hrubieszów
13 Łyko Maciej 1968 Hrubieszów

Mężczyźni 1959 i starsi

1 Cisło Marian 1946 Hrubieszów
2 Jeżyna Andrzej 1959 Horodło
3 Szuper Mirosław 1951 Hrubieszów
4 Pszeniczka Mieczysław 1950 Michalów gm. Rachanie
5-6 Krawczuk Zbigniew 1958 Hrubieszów
5-6 Kitliński Marek 1948 Hrubieszów
7-8 Bartkowiak Marek 1955 Hrubieszów
7-8 Watras Marek 1958 Hrubieszów
9-10 Dolecki Zbigniew 1957 Hrubieszów
9-10 Klepczuk

Mężczyźni OPEN

1 Gilewski Krzysztof 1985 Kolonia Sitno
2 Polikowski Adrian 1992 Podhorce
3 Kowalczuk Patryk 1996 Gozdów
4 Gazda Kamil 1990 Kolonia Sitno
5-6 Dąbrowski Kamil 1993 Podhorce
5-6 Popławski Szymon 1993 Hrubieszów
7-8 Malowany Krystian 1995 Hrubieszów
7-8 Skawiński Daniel 1994 Hrubieszów
9-12 Flis Artur 1993 Hrubieszów
9-12 Drop Adam 1994 Podhorce
9-12 Skawiński Szymon 1995 Hrubieszów
9-12 Wawrzaszek Adrian 1996 Husynne
13-15 Lisiczyński Piotr 1994 Husyne
13-15 Zawadzki Mateusz 1994 Bogucice
13-15 Kasztelan Damian 1995 Hrubieszów

_________________________________________________

zobacz zdjęcia »

_________________________________________________

Hrubieszow LubieHrubie 2010