Floow i Malibu wystąpią na Siedlce Disco Festival 2017

18 czerwca tego roku w Siedlcach odbędzie się pierwsza edycja największego, muzycznego wydarzenia po naszej stronie Wisły, w którym wezmą udział Floow i Malibu –
wykonawcy wywodzący się z Hrubieszowszczyzny.

Reklamy

 

„SIEDLCE DISCO FESTIVAL 20017” to pod tą nazwą można śledzić wszelkie informacje jakie docierają także do naszej redakcji.

Pomysłodawcy wydarzenia nieprzypadkowo pomyśleli o organizacji festiwalu w rytmach disco i dance w naszym regionie. Jak informują „Była to odpowiedź na oczekiwania fanów roztańczonego gatunku muzyki, oraz wypełnieniem braku tak dużej imprezy w naszym regionie. Nie udało się nigdy bowiem zaprosić tylu wykonawców tej muzyki do udziału w jednej imprezie”.

Wśród grona artystów występujących na pierwszej, wielkiej scenie disco i dance w Siedlcach nie zabraknie znanych i lubianych, popularnych artystów oraz gwiazd.

Dodatkową informacją bliską mieszkańcom Hrubieszowszczyzny jest, że na scenie zobaczymy także reprezentantów naszego regionu. Formacja Malibu pochodząca z Werbkowic, oraz Zespół FLOOW (do niedawna Ambu-Lans i Łukasz Worobel na czele).

Podczas wydarzenia publiczność będzie mogła skorzystać ze smacznego cateringu, grill barów, schłodzonych napojów, a dla młodszych miłośników imprez organizatorzy przygotowali także park zabaw.

Impreza rejestrowana będzie przez tv Disco Polo Music.

 

Wystąpią największe gwiazdy disco-polo:

– WEEKEND

– Exaited

– BASTA

– Dennis

– Quest

– Enjoy

– YzzY by DiDżej Mietek

– ByCity

– Malibu

– Floow

– LOOKS

– News

– Focus

i wielu innych!

 

Imprezę poprowadzi Arek Braxton, znany prezenter Stacji DISCO POLO MUSIC (kanał z grupy POLSAT), która objęła główny patronat medialny wydarzenia.

Start godz. 12:00.

Bilety: 20zł / do nabycia w kasach Festivalu.

Patronat Honorowy prezydent miasta Siedlce, a w Jego imieniu i w imieniu Organizatora Nasza Redakcja zachęca wszystkich do wzięcia udziału w największej disco imprezie po tej stronie Wisły.

DO ZOBACZENIA NA „SIEDLCE DISCO FESTIVAL 2017”.

 

Link do wydarzenia: (Polub i wygraj bilet dla siebie i znajomych):

https://www.facebook.com/events/127410011153337/?acontext=%7B%22ref%22%3A%223%22%2C%22ref_newsfeed_story_type%22%3A%22regular%22%2C%22feed_story_type%22%3A%22117%22%2C%22action_history%22%3A%22null%22%7D

Funpage Festivalu:

https://www.facebook.com/siedlcediscofestival/?fref=ts