FMX Kaskaderzy w Hrubieszowie! Witamy w atmosferze Coloseum…

Z pasji i marzeń narodził się Flott Cascaders Team – jeden z najlepszych obecnie europejskich teamów kaskaderskich parających się profesjonalnym dublowaniem aktorów w wielu uznanych produkcjach kinowych, telewizyjnych i reklamowych, który wystąpi w Hrubieszowie

Reklamy


 

Flott Cascaders Team
Największe Show Kaskaderskie w Europie

http://www.facebook.com/events/771060872932235

Gdzie: Stadion HOSiR Hrubieszów
Kiedy: 10.09.2014 godz. 18:00
Bilety: 30 zł i 20 zł (do lat 12) – kasa czynna na godzinę przed imprezą na miejscu.


Założycielem i twórcą grupy jest Alfred Śmid, obecnie najbardziej uznany ekspert w dziedzinie europejskiego kina akcji oraz filmowych efektów specjalnych.

Na tle niezwykle barwnych efektów – muzycznych, świetlnych, pirotechnicznych zespół prezentuje karkołomne ewolucje z wykorzystaniem samochodów i motocykli.

Popis tych niewiarygodnych umiejętności to przedstawienie w pełni profesjonalne, dopracowane w każdym szczególe, pełne dynamiki i akcji oraz iście zegarmistrzowskiej precyzji.

Dwadzieścia pięć lat doświadczeń scenicznych na stadionach całej Europy, team złożony ze specjalistów sportów extremalnych, posiadaczy zapisanych w księdze Ginnessa rekordów świata w skokach odległościowych samochodami i motocyklami to gwarancja imprezy o najwyższym standardzie.

Dowodem wybitnego kunsztu zawodowego zespołu Alfred Śmida jest udział teamu przy produkcji III części kultowego już filmu TAXI oraz oprawa scen mobilnych Bonda – Casino Royale i Quantum of Solace.

Flott Cascaders Team to opowieœć o specyficznym postrzeganiu świata i siebie w tym świecie. Hołd w kierunku ludzi, którzy swoje pasje zmienili w styl życia… Którzy umiejśtności zawodowe „przepocili” w sztukę, poświęcając każdą wolna chwilę na doskonalenie swojego rzemiosła.

Będzie to opowieść o Współczesnych Gladiatorach, o trudnej, niebezpiecznej drodze na szczyty ludzkich możliwości… urzekającym porozumieniu i współpracy pomiędzy człowiekiem a maszyną…

O ustanawianiu rekordów świata – odnotowanych w Księdze Guinessa – wprowadzaniu nowych kategorii extrime, wreszcie o czterokrotnym uzyskaniu tytułu NajlepszegoTeamu wśród Zawodowych Kaskaderów Filmowych.

 

FMX Show (Freestyle Motocross)

Skoki na wysokość 12 metrów, karkołomne, niezwykle ryzykowne i akrobatyczne ewolucje na motocyklu. Znane z serii Red Bull pokazy niebezpiecznych skoków to kolejny element pokazu Flott Cascaders Team.

Na ponad 100 minut wasz stadion przejdzie we władanie ognia, super maszyn i współczesnych gladiatorów…

To jedyna niepowtarzalna, okazja aby obejrzeć na żywo wiele niebezpiecznych scen wykorzystywanych na co dzień przy produkcji filmowej, telewizyjnej i reklamowej.

Będziecie świadkami zmagań współczesnych gladiatorów wyposażonych w crosowe motocykle, szybkie i wściekłe BMW, quady, Monster Trucki i inne wyjątkowe motoryzacyjne specjały… witamy w atmosferze Coloseum.


Spośród wielu atrakcji na szczególną uwagę zasługują:

– FMX Show
– jazda samochodami na dwóch kołach
– manewry zsynchronizowane, drifting, poślizgi
– skoki nad rzędem aut; samochodem, motocyklem, quadem
– wyścigi rzymskie
– przejazdy przez płonące ściany
– jazda z płonącym człowiekiem
– amerykańskie Monster Track
– strzał do pędzącego samochodu z bazooki !!!

Przepis
„Konieczne jest, aby nasz widz odchodził pełen wrażeń i w pełni zadowolony, dlatego bardzo ważna jest choreografia, emocjonalna muzyka i dokładne oświetlenie. Ogień i dym spełniają swoją role. Show dopełnione wielkimi eksplozjami, rykiem silników połączone z doskonałą wydajnością i umiejętnościami kaskaderów. Zaserwujemy Wam adrenalinowy koktajl, którego smak będziecie długo wspominać.”

(Szef kuchni)
Koordynator Alfréd Šmíd


Zobacz też:

WIADOMOŚCI – Flott Cascaders Team w Hrubieszowie

WIADOMOŚCI – Flott Cascaders Team – przygotowania