Fotobudka na wesele – jak najlepiej wykorzystać taką atrakcję?

Fotobudki robią na imprezach weselnych prawdziwą furorę. Trudno się dziwić. Integrują gości, pomagają zachować na dłużej ulotne momenty i… rozpromieniają nawet największych smutasów. Jak najlepiej wykorzystać potencjał fotobudki? Choć popularność fotobudek rozpoczęła się kilka lat temu, ich dobra passa zdaje się nie mijać. Wykorzystywane przede wszystkim podczas imprez: urodzin, rodzinnych zjazdów, pikników czy wesel zapewniają gościom wspaniałą zabawę i… zapisane na papierze wspomnienia.

Reklamy


Czym jest fotobudka?

Fotobudka to proste w obsłudze automatyczne urządzenie, które wykonuje zdjęcie i od razu je drukuje. Chcesz cieszyć się wspaniałymi zdjęciami z budki? Wejdź do środka, przyjmij dowolną pozę i… naciśnij przycisk. W ciągu kilku chwil zdjęcie z aparatu powędruje do drukarki. A z niej… wprost do Twoich rąk. Aby uatrakcyjnić fotografie i wywołać uśmiech na twarzach gości do zdjęć wykorzystuje się zabawne gadżety: śmieszne kapelusze i czapki, sztuczne brody i wąsy, peruki, błyszczące boa czy plakietki z okazjonalnymi napisami.

źródło: https://freakfotobudka.pl/pl/

Atrakcja dla starszych i młodszych gości

Wynajęta na wesele fotobudka nie tylko wprawi uczestników w świetny nastrój, ale dodatkowo skutecznie ich zintegruje. Dzięki uniwersalnemu charakterowi taka atrakcja dostarczy niezapomnianych wrażeń zarówno starszym, jak również młodszym gościom. Czy z fotobudki mogą korzystać również najmłodsi weselni goście? Tak. Pod warunkiem jednak, że będą w stanie samodzielnie obsłużyć fotobudkę i odpowiedzialnie z niej korzystać. Młodsze dzieci powinny korzystać z budki wyłącznie w asyście dorosłych.

Nie tylko świetna zabawa

Zalety fotobudki będą dostrzegalne nie tylko podczas samej imprezy, ale również… po jej zakończeniu. Dzięki budce otrzymasz bowiem jeden z najpiękniejszych weselnych prezentów – uwiecznione na fotografiach ulotne momenty. Wyjątkowe, pełne emocji zdjęcia z fotobudki sprawią, że najwspanialsze chwile zostaną z Tobą na lata! Dostępne na wyciągnięcie ręki. Zawsze wtedy, kiedy zechcesz do nich wrócić.

Czy wynajęcie fotobudki jest drogie?

Koszt wynajęcia fotobudki zależy przede wszystkim od długości wynajmu. Jeśli chcesz wynająć budkę jedynie na kilka godzin, cena za usługę nie powinna przekroczyć kilkuset złotych. W tamach tej opłaty otrzymasz nie tylko urządzenie wraz z montażem, ale również gadżety i tła do wyboru, dostęp do prywatnej galerii zdjęć oraz możliwość personalizacji zdjęć poprzez naniesienia tekstu.

 

(tekst i fot. mat. sponsora)