#GaszynChallenge hrubieszowskich policjantów

Hrubieszowscy policjanci podjęli wyzwanie i przyłączyli się do wsparcia wspólnej akcji niesienia pomocy chorym dzieciom.

Reklamy

 

#GaszynChallenge to akcja strażaków ochotników z Gaszyna. Wszystko zaczęło się od zbiórki na rzecz chorego na SMA Wojtusia Howisa z Galewic. Zasady są proste – osoby lub instytucje nominowane muszą wykonać 10 pompek, wpłacić minimum 5 zł lub w łatwiejszej wersji – zamiast pompek wpłacić minimum 10 zł.

Każdy, kto ukończy wyzwanie, nominuje kolejne przynajmniej 3 osoby lub instytucje. Te mają 48 godzin na podjęcie i wykonanie zadania. Kwota potrzebna Wojtusiowi została osiągnięta, ale #GaszynChelleng trwa, nadal walczymy dla chorych dzieci!

Hrubieszowscy policjanci podjęli wyzwanie i przyłączyli się do wsparcia wspólnej akcji niesienia pomocy chorym dzieciom. Kwota potrzebna na zakup leku dla Wojtusia, dzięki zaangażowaniu wielu osób i instytucji, została osiągnięta. Ale to nie koniec – #GaszynChallenge trwa nadal.

Policjanci z Hrubieszowa dostali nominację od kolegów z Komendy Miejskiej Policji w Zamościu. Funkcjonariusze nie po raz pierwszy pomagają potrzebującym i zawsze chętnie angażują się w akcje niesienia pomocy. Wczoraj mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Hrubieszowie „pompowali” dla  innych chorych na SMA dzieci, ponieważ akcja wciąż trwa. Policjantów wsparła w wyzwaniu Pani Komendant p.o. mł. insp. Wioletta Pawluk. 

Zebrane przez hrubieszowskich policjantów pieniądze zostaną przekazane na konto chorych dzieci.

Na Facebooku OSP Gaszyn zamieszczone są linki do skarbonek, gdzie trafiać będą fundusze potrzebne na leczenie chorych dzieci.

Do dalszej walki o zdrowie chorych dzieci nominujemy Zakład Karny w Hrubieszowie, Placówkę Straży Granicznej w Hrubieszowie, Areszt Śledczy w Krasnymstawie.

 

Hrubieszowscy policjanci dziękują Panu Piotrowi Pliszka z Zakładu Video – Foto w Hrubieszowie za pomoc w realizacji nagrania.

„Pompujemy” dla dzieciaków!

 

tekst, wideo: KPP w Hrubieszowie / EK