#GaszynChallenge Placówki Straży Granicznej w Hrubieszowie

Funkcjonariusze Placówki Straży Granicznej w Hrubieszowie przyłączyli się do głośnej, ostatnio, na całą Polskę akcji #Gaszynchallenge.

Reklamy

 

W niedzielę 14 czerwca funkcjonariusze Placówki Straży Granicznej w Hrubieszowie przyłączyli się do głośnej, ostatnio, na całą Polskę akcji #Gaszynchallenge, w ramach której zbierane są środki finansowe na leczenie dzieci chorych  na SMA, w tym  Wojtusia Howisa z Galewic. Nominację otrzymali od kolegów z Komendy Powiatowej Policji w Hrubieszowie.

Zasady akcji #Gaszynchallengesą bardzo proste, nominowane osoby lub przedstawiciele instytucji muszą wykonać 10 pompek. Jeżeli wykonają ćwiczenie, wpłacają minimum 5 zł, jeżeli nie, wpłacają minimum 10 zł. Osoby nominowane mają 48 godzin na wykonanie zadania i mogą nominować minimum kolejne 3 osoby lub instytucje.

Wyzwanie zostało przyjęte z ogromnym entuzjazmem i potrzebą wsparcia dzieci, dla których ta pomoc jest niezbędna. Do akcji zgłosiło się 43 funkcjonariuszy, w tym najmłodszy kandydat na funkcjonariusza Straży Granicznej 6 – letni Mateusz, który dzielnie i do końca wykonał zadanie.

Po wykonanym wyzwania, Placówka Straży Granicznej w Hrubieszowie nominowała:

– 2. Hrubieszowski Pułk Rozpoznawczy,

– Placówkę Straży Granicznej w Kryłowie,

– Placówkę Straży Granicznej w Dorohusku.

 

wideo i fot. PSG w Hrubieszowie

 


 

Zobacz też:

WIADOMOŚCI – #GaszynChallenge hrubieszowskich policjantów